Keystone logo
The Higher Education Business and Management School | Escola Superior de Administração e Gestão STRONG-ESAGS Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde MBA
The Higher Education Business and Management School | Escola Superior de Administração e Gestão STRONG-ESAGS

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde MBA

Jardim São Paulo, Brezilya

Request duration

Portekizce

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Lojistik, yalnızca malların taşınması, depolanması ve işlenmesi ve tüketilmesi için uygun hale getirilmesi gibi geleneksel rolleri yerine getirmeyi bıraktı. Tedarik zinciri yönetimi (Tedarik zinciri yönetimi) kavramı altında, Business Logistics, organizasyonların stratejilerinde artan sorumluluklar üstlenmiştir. Profesyoneller, rekabetle yüzleşmeye katkıda bulunan kaynakları ve süreçleri belirlemeye ve kullanmaya hazırlıklı olmalıdır ve şirketler, beklenen sonucu temel olan kaliteye, üretkenliğe ve maliyete öncelik vermesi gereken verimli müzakereler yoluyla rekabet avantajları geliştirmeli ve tedarik zincirinde işbirliğine dayalı ilişkiler uygulamalıdır.

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetiminde MBA, alanın klasik içeriğinin revizyonunu, bu sektördeki aktörlerin gündemlerinde dikkate alınması gereken ana zorlukların dahil edilmesiyle uzlaştıran, tamamen yeniden şekillendirilmiş ve güncellenmiş bir programdır. Paylaşım ekonomisi; tüketici merkezli zincir yönetimi için yapay zekanın dahil edilmesi; yeşil tedarik zincirindeki etkilerin ve çevresel hususların zorunlu olarak dikkate alınması; ters lojistik ve döngüsel ekonomi modelleri (kapalı döngü tedarik zinciri); lojistik 4.0 tarafından yönlendirilen operasyonel etkinlik; entegre tedarik zinciri perspektifi; azaltılmış teslim süresi; akıllı dağıtım merkezleri.

Okul Hakkında

sorular