Keystone logo
The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

Tanıtım

Lizbon

Dean'in karşılama mesajı

Size büyük bir onur ve heyecanla Lizbon MBA'sına hoş geldiniz diyoruz.

Lizbon MBA, Católica-Lizbon ile Avrupa'daki önde gelen iki işletme okulunun ortaklığı olan Nova SBE'dir.

Bu ortaklık, MIT'nin prestijli Sloan Yönetim Okulu'yla ortak olarak, iki yıllık bir Yarı zamanlı Yarı Zamanlı MBA ve Uluslararası bir tam zamanlı MBA içermektedir.

2017 Financial Times'ın En İyi 100 Global MBA Sıralamasına göre, Lizbon MBA Uluslararası Tam Zamanlı Programı, Avrupa'nın en iyi 20 MBA programıdır. Ayrıca, Avrupa'daki 1. Uluslararası İşletme Deneyiminde (International Course Experience) en önemli önceliklerimizden biri olarak seçilmiştir.

2016 Financial Times European Business Schools Ranking'e göre Lizbon MBA Executive, Avrupa'da 52. En İyi Executive MBA olarak değerlendirildi.

Lizbon MBA, dünyanın dört bir yanından yetenekli, hırslı ve yüksek uçan öğrencilerin bir araya geldiği ve aktif öğrenmeye girdiği, birinci sınıf öğretim üyeleri ile etkileşime giren bir platform sağlar.

Lizbon MBA platformunu neden bir MBA seçimi olarak görmelisiniz?

  • Her iki Programın da, prestijli bir fakülte organı vardır; dünyanın en iyi okullarında eğitim almış, yüksek kaliteli araştırmalara derinden dahil olmuş ve yönetim teorisi ve uygulamasındaki en son gelişmelere uyumlu olarak;
  • Her iki program da Financial Times MBA Sıralamasında en yüksek sıralamaya sahip Portekizli MBA'dır;
  • Her iki Program da, titiz analizi teşvik eden, duygusal zeka becerilerinin, sosyal sorumluluk sahibi davranışların ve uygulamalı öğrenmenin teşvik edilmesi gibi yenilikçi bir müfredatı tasvir eder. Akademi ile şirket dünyası arasında, teori ile uygulama arasında, kazançlarla insanlar arasında, beyindeki sol ve sağ hemisferler arasında ve dünyanın coğrafyaları arasında bir köprü olan bir müfredat.
  • Şirket dünyasıyla güçlü ilişkiler kuruyoruz; büyük şirketlerin yönetimi ve sponsorluğunda yer alan şirketler, staj ve bağlantılar ağı oluşturuyor.
  • Her iki program da güzel ve hoş Lizbon'un rahat ve kozmopolit ortamında sunuluyor. Burada öğrenciler iş ve zevki dünyadaki çok az yerde olduğu gibi karıştırıyor olabilirler.

Daniel Traça - Dean Nova SBE ve Francisco Veloso - Dean Católica-Lizboniş

Lizbon MBA Avantajı

Portekiz'de bir MBA yapmak düşünüyorsanız, muhtemelen ülkedeki ana ticaret okullarına giderek yaptınız ve Católica ile Nova'nın artık ayrı MBA programları sunmadığını fark ettiniz.

Her şeyin nasıl başladığını paylaşalım ... Proje, MIT Sloan School of Management'un ortak bir kurma ve uluslararası bir MBA başlatmayı amaçlayan Portekiz'i ziyaret etmesiyle 2006 yılında başladı. Lizbon MBA 2007'de Católica-Lizbon ile Portekiz'deki iki en iyi okul arasında kurulan Nova SBE'nin ortak girişimi olarak doğdu. Her ikisi de, aynı yıl yarı zamanlı bir program sunarak küresel pazarda rekabet etme çabalarına katıldı. Daha sonra, Ocak 2009'da, MIT Sloan'ın ortaklığıyla Lizbon MBA International, birinci sınıfını ağırlıyor.

Lizbon MBA'sından neler alabilirsiniz:

Yetenek ve Pazarın buluştuğu yer

Lizbon MBA sizi profesyonelce ve şahsen dönüştürür. Lizbon MBA'sını takip ettiğinizde, düşünceli liderlik ve yenilikçi fikirlerle dünyada olumlu bir etki yapmaya inanan bir dinamik topluluğun parçası olacaksınız. MBA programlarımız, kariyerlerinde bir sonraki adımı atmak isteyen yetenekli profesyoneller için tasarlanmıştır ve başarınızı taahhüt ettiğimiz için sizi kariyer hırslarına yönlendirmeye yardımcı olacağız.

Seçkin bir MBA programına katılacaksın

Portekiz'deki iki önde gelen işletme okulu (Nova SBE ve Católica-Lizbon) arasındaki ortak girişim, uluslararası alanda tanınmış bir markadız ve üçlü Akreditasyonu (AACSB) alan, dünyadaki% 1'ten az bir seçkin işletme okulları grubunun bir parçasıyız , EQUIS ve AMBA).

Lizbon MBA Uluslararası tam zamanlı program, 2016 Financial Times'ın En İyi 100 Global MBA Sıralaması - Avrupa'nın en iyi 20. Sıralaması - ve "Uluslararası Kurs Deneyimi" kategorisinde 1. dünya çapında Avrupa'nın en iyi MBA programlarından biri olarak kabul edildi.

Dikkat edilecek ve ailenin bir parçası olacaksın.

Lizbon MBA'sında "makinedeki başka bir dişli" olmayacağız - eşsiz butik MBA konseptimiz, MBA deneyiminizi kapsamlı ve kişiselleştirmeniz için tasarlandı.

Lizbon'daki MBA Sınıfları, öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için öğrencilerin en iyi fakülte ile etkileşime girip sınıf arkadaşları, MBA personeli ve şirketten getirdiğimiz misafirler ile derin bir bağlantı kurabileceği samimi bir sınıf ortamı yaratmak için boyutlandırılmıştır. Dünya sınıflarımıza ve etkinliklerimize.

Size pratik ve uygun bilgi veririz

Lizbon MBA programları, Portekiz'in en iyi iki işletme okulunun (Católica-Lizbon ve Nova SBE) ve MIT Sloan Yönetim Okulu'nun işbirliğiyle, dünyanın en iyi okullarında eğitim gören prestijli bir fakülte birimini bir araya getirerek ortak olarak inşa edilmiştir. , Güçlü gerçek dünya iş anlayışı ile sizi başarıya hazırlayacak yenilikçi, eksiksiz ve dönüştürücü bir eğitim sunuyor.

Gerçek iş projeleri ile öğrendiklerinizi uygulayabileceksiniz, zira elimizdeki yaklaşımın yeni akademik beceriler kazanmanın ve iş dünyasına bağlanmanın en iyi yol olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, çeşitli uluslararası perspektiflere, çeşitli endüstrilere maruz kalacaksınız ve kişisel ilerlemenizi, bilgi birikiminizi, analitik uzmanlığınızı ve program boyunca eleştirel akıllarınızı tanıyacaksınız.

Liderlik gelişiminizi yenilikçi ve kişisel yapıyoruz

Liderlerin kendileri hakkında derin bir anlayışa sahip olmaları gerektiğine inanırız ve sizleri şimdi ve gelecekte başarılı kılacak liderlik becerilerini geliştirmenize yardımcı olmak için sürekli olarak en yenilikçi, yaratıcı ve ilham verici yöntemlere doğru çalışırız. Odaklanma ve kişiselleştirme önemlidir; bu nedenle, kariyer geliştirme planınızı geliştirmenize, kendinizin farkındalığını arttırmanıza, potansiyelinizi anlamanıza ve nasıl başaracağınıza yardımcı olması için sizinle birlikte yakın bir şekilde çalışacağız.

Ağınızı kolaylaştırıyoruz

Lizbon MBA'nın kurumsal dünyayla güçlü bağları olduğunu ve bu bağlantıların doğrudan MBA programlarına katılan şirketlerin yapılandırılmış varlığının ötesine geçmesini sağlıyoruz. Harici konuklarla çeşitli özel liderlik oturumları düzenliyoruz, çeşitli endüstrilerden girişimciler ve üst düzey yöneticilerle düzenli etkinlikler başlatıyoruz ve tüm Lizbon MBA Topluluğu için öğrenciler, mezunlar, öğretim üyeleri ve personel ağ kurma fırsatları yaratıyoruz.

Lizbon MBA programındaki MBA süresince tanıştığınız insanlar yaşamınızda güçlü bir etkiye sahip olacak ve sizleri zorlayacak ve değerli meslektaşların deneyimlerini etkinleştiren çeşitli profesyonel, akademik ve uluslararası geçmişlerden gelen öğrencilerimizi seçmek için yatırım yapacağız.

Sınıfınızdaki meslektaşlarınızdan, Tam Zamanlı Uluslararası ve Yönetici öğrencilerden, mezunlarımızın dünyaya yayılmış mezunlar ağı, çeşitli sektörlerde, fakülte ve kurumsal ilişkilerde çalışırken size yardımcı olacak iş bağlantıları ağı sağlayacağız. Mesleki hayatınızda ilerleyebilirsiniz.

Sizi büyük bir şehre hoşgeldiniz, esinlenmek ve esinlenmek istiyoruz.

Lizbon, her iki programımıza da ev sahipliği yapıyor - bunu biliyorsanız, o zaman ne kadar sıcak olduğunu biliyorsunuzdur ve bunu yapmazsanız bizi ziyaret etmeniz için sizi zorlarız!

Modern şehir merkezinin dinamik ritminden, tarihi yerlerimizin ilham verici titreşimlerine kadar Lizbon, Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya'dan gelen gelenekleri bir araya getiren enerjiyle ve heyecan verici fırsatlarla dolu bir şehirdir. Ayrıca, yılda 200 günden fazla güneş ve güzel plajlardan ve dünyanın en iyi sörf bölgelerinden birinde, Lizbon gibi Avrupa'da başka yer yoktur! Aslında, The Lizbon MBA, en son Financial Times alternatif MBA anketinde yerleşim yeri, kalite ve maliyet için birinci sırada yer aldı.Hedefleriniz nereye götürebilecekse, Lizbon geleceğinizi sağlamaya başlamanız için mükemmel bir ortamdır!

Konumlar

  • Lisbon

    Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

sorular