Keystone logo
The School of Management and Research

The School of Management and Research

The School of Management and Research

Tanıtım

HAKKIMIZDA

Yönetim ve Araştırma Okulu (TSMR) kendini mükemmellik taahhüdünle övünmektedir. Bu taahhüt, TSMR'nin öğrencileri için yüksek kaliteli programlar sunma misyonunu, topluluklara olağanüstü hizmeti ve politikayı ve uygulamayı bildiren en yeni araştırmaları yansıtmaktadır. TSMR ayrıca geniş bir meslek alanlarında ve topluluk örgütlerinde araştırma ve yenilikçi uygulamaları geliştirmek için çeşitli eğitim, hizmet ve ticaret birimleri ile ortaklıklar kurmayı taahhüt eder.

TSMR, akademik ve mesleki programların kombinasyonunda bireyleri sanayide geniş bir rol yelpazesi için hazırlayan benzersizdir. TSMR sadece yüksek nitelikli öğrencileri hazırlamakla kalmaz aynı zamanda yönetim için heyecan verici ve yüksek gereksinimli alanlarda çalışan profesyonelleri de hazırlar. Sunduğumuz geniş olanaklar yelpazesini keşfetmek için akademik programlarımızı keşfetmenizi öneririz.

Programlarımız TSMR'nin öğrencileri Araştırıcı-Uzman olarak gelişmesini tanımlayan kavramsal çerçevesi tarafından yönlendirilir. Inquirer-Uzmanları, mesleki bilgi, öğretim süreçleri, eğitim bağlamları, öğrenci öğrenimi, kişiler arası beceriler ve mesleki ilişkileri anlama ve uygulama yoluyla öğrencilerin öğrenme deneyimlerini olumlu şekilde etkiler. Inquirer-Professionals'ın bugünün öğretim ve öğreniminin heyecan verici taleplerini, yüksek kaliteli akademik programlarınıza ek olarak karşılamaya çok hazır olduğuna inanıyoruz. TSMR ayrıca öğrencileri, mezunları ve topluluğu çeşitli etkinliklerle dolaşmaya çalışmaktadır. Bir öğrenci olarak, ilgi alanlarınızı ve profesyonel tutkunuzu paylaşan öğrencilerle uzun süreli arkadaşlıklar sağlayan çeşitli meslek örgütlerine katılabilirsin.

Umarız TSMR'deki eğitiminizden keyif alırsınız. Mükemmellik taahhüdümüzü sizlerle paylaşma fırsatı sunuyoruz.

66458_image1.jpg

GÖREVİMİZ

Londra Yönetim ve Araştırma Okulu Misyonu, gerçek dünya ortamında çeşitli öğrencilerin öğrenilmesi ve katılımı için ulusal olarak rekabetçi ve uluslararası alanda tanınan fırsatlar sunmaktır. Londra School of Management & Research, halka bilgi kaynağı olarak, hizmet ettiği bölgelere hizmet etmek ve dünyayı etkilemek için diğer eğitim kurumları, topluluk organizasyonları, devlet kurumları ve özel sektör ile ortaklıklar kuruyor.

VİZYONUMUZ

Londra Yönetim Araştırmaları Okulu (TSMR), sunduğu topluluklara ve topluluklara sosyal yardım ve hizmet sunma konusundaki kararlılığı ve öğretimi ve öğrenmesinde yenilik ve kalite için tanınan bir akademik lider olmayı hedeflemektedir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

TSMR, vizyonunun merkezi olarak aşağıdakileri değerlendirecektir:

  • Dürüstlük: TSMR'nin oluşturulduğu temellere yüksek düzeyde karakter ve dürüstlük sahibiyiz.
  • Mükemmellik: Öğretim, araştırma, burs, yaratıcı etkinlik ve hizmette başarı için fırsatlar aracılığıyla TSMR topluluğunda mükemmeliyet peşinde koşuyoruz.
  • Öğrenme-Merkezlilik: Bilimsel topluluğumuzun sürekli geliştirilmesini teşvik etmek için öğretim, araştırma, değerlendirme ve öğrenmeyi entegre ederek entelektüel esneklik, bilgi ve becerileri besleriz.
  • Öğrenci Merkezliliği: Öğrencilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim, araştırma ve hizmet vermeye kararlıyız. Yaşam boyu öğrenmeyi, sivil ve sosyal sorumluluk, liderlik ve bireysel ve kariyer büyümesini destekliyoruz.
  • Çeşitlilik: Çeşitliliği bütün boyutlarıyla kucaklıyoruz, bireyselliğe ve karşılıklı saygıya saygının hem kişisel hem kurumsal başarı için hayati önem taşıdığını anlıyoruz.
  • Hizmet: TSMR içindeki her seviyedeki hizmetimizi destekliyoruz ve tanıyoruz. TSMR'nin ve dünyanın yararına katkıda bulunmaya gayret ediyoruz.

Konumlar

Konumlar
  • 292 North Road, Cardiff, Wales, CF14 3BN, Cardiff

sorular