Keystone logo
The Swiss Institute for Management & Hospitality (SWISS IM&H) Ağırlama Yönetiminde MBA
The Swiss Institute for Management & Hospitality (SWISS IM&H)

Ağırlama Yönetiminde MBA

Weggis, İsviçre

2 Years

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 24.000 / per year *

Kampüste

* Yeni öğrenciler toplam tutarı 24000 CHF ödemek zorundadırlar. Öğrenciler sonraki yıllarda çalışmalarına devam ederse, her bir ardışık çalışma için ücret 15000-16200 CHF olacaktır.

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

GENEL BAKIŞ

 • Tanınmış ve akredite edilmiş bir İsviçreli kalite ağırlama yüksek lisans derecesi

 • Staj tanıma sertifikası (SWISS IM)

 • Amerikan Ağırlama Akademisi (AHA) Hospitality Profesyonel Sertifikasyon (HPC). HPC kursu ABD hükümeti tarafından tanınır.

 • Amerikan Otel ve Konaklama Eğitim Enstitüsü'nden (AHLEI) Sertifikalı Konuk Servisi Altın sertifikası. Bu sertifika geniş çapta tanınıyor ve Sertifikalı Bir Hospitality Educator (CHE) Olmanın Pathway

 • Her SWISS IM

 • West Coast Üniversitesi, California FCE Üniversitesi vb. Dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ortak üniversitelerden dört ek ders tamamlamanız için her zaman bir olasılık vardır. Bu ek kurslar SWISS IM'de tamamlanabilir.

MBA yılı 1

(Ağırlama yönetiminde PGD)

 1. Konukseverlik organizasyonel davranış ve kişilerarası beceriler

 1. Ağırlama bilgisi iletişim teknolojisi

 1. Ağırlama insan kaynakları yönetimi

 1. Içecek yönetimi

 1. Ağırlama kooperatif eğitimi

 1. Otelcilik yöneticileri için profesyonel şarap çalışmaları

İsviçre'de ücretli staj (6 ay)
* Minimum brüt aylık 2121 CHF ücret

MBA yılı 2

(Final yılı, Yüksek Lisans Tezi dahil)

 1. Uluslararası insan kaynakları yönetimi

 1. Halkla ilişkiler iletişimi

 1. Uluslararası Pazarlama

 1. Uluslararası finansal risk yönetimi

 1. Küresel iş ortamı

 1. Ağırlama stratejik yönetimi

 1. Tez

İsviçre'de ücretli staj (6 ay)
* Minimum brüt aylık 2121 CHF ücret

KABUL

18 yaşından itibaren, MBA derecesine kadar diploma sunuyoruz. Dil dışındaki tüm kurslarımız İngilizce olarak verilmektedir. Bu, gelişmiş bir İngilizcenin temel gereksinimini verir. Herhangi bir sorgu olması durumunda, gerekirse her bir başvuruyu incelemek için bir iç sınav sunuyoruz. SWISS IM ile iletişim kurun

Ağırlama Yönetimi (2 yıl) İşletme Yüksek Lisans (MBA)

 1. Öğrenciler en az 18 yaşında olmalıdır.

 1. Öğrenciler kabul edilmiş bir kurumdan lisans veya eşdeğerini tamamlamış olmalıdır.

 1. Ağırlama endüstrisine karşı güçlü motivasyon

 1. Ingilizce verimliliği

 1. IELTS akademik ya da eşdeğeri 5-6.0 genel grup puanı 5. Dolu kayıt başvuru formu (bölgesel ofislerde ve web sitesinde mevcuttur)

ZAMANLAR VE GİRİŞLER

Ders saatleri: Pazartesi - Cuma, 09:00 - 12:00, 14:00 - 17:00. Yılda dört girişimiz var: Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim

ÖDENME ÜCRETLERİ

Öğrenim ücretlerimiz okul yaşamının tüm yönlerini içerir: Konaklama, Yiyecek, Sağlık Sigortası, Vize, Üniforma, İsviçre Seyahat Kartları ve Dizüstü Not: Yeni öğrenciler toplamda 24000 CHF ücret ödemek zorundadır. Öğrenciler sonraki yıllarda eğitimine devam ederlerse Her ardışık yıl için ücret 15000-16200 CHF olacaktır.

STAJ

Teoriyi lider olmak için çalışmak, daha sonra gerçek dünyada uygulanabilmesini gerektirir. Bu yüzden stajlarımız gerçek bir lider olma yolunda hayati bir deneyim. Her dönemden sonra öğrencilerimize misafirperverlik sektöründe 4-6 ay boyunca çalışma fırsatı verilecektir. Sektörümüzün çoğu, harika iletişim becerilerine dayanmaktadır. Yeni bir çevreye entegre olmaktan, yeni bir ekiple çalışmayı ve kişinin değerini kanıtlamaktan daha iyi bir ders yoktur. Bu, öğrencilerimize güvenle büyümek ve sektörümüzün diğer üyelerinin saygısını kazanma imkanı verir. Uluslararası kabul edilen diplomalarla mezun olabilmenin yanı sıra, çalışma sertifikaları ile çoklu staj yapabilmeyi başarmış olmak, öğrencilerimizin kariyerlerinin ilk adımını araştırmak için dışarı çıktıklarında lider bir rol üstlenmelerini sağlar. Ayrıca, İsviçre'deki stajların ödenmiş olduğu belirtilmelidir (CHI 2'300 ila 2'500 / Ay). Yani bu, bazı öğrencilerin eğitimlerinin bir kısmını finanse edebilmeleri için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Staj destek görevlimiz yararlı ipuçları sağlar ve sizi en çok ilgilendiren staja yönlendirebilir. Ağırlama endüstrisinde harika bağlantılarımız var ve öğrencilerimizi onlara tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar