Keystone logo
The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Tanıtım

Bu Executive MBA, Güz 2022 Alımı için başvuru alıyor. Hanoi ve HCMC, Vietnam'da eğitim.

Hawaii Üniversitesi, Shidler College of Business , liderlik ve yönetim becerilerini yükseltmek isteyen Vietnam'ın üst düzey yöneticilerini eğitecek, yönlendirecek ve hazırlayacak birinci sınıf Executive MBA programını sunacak. VEMBA ( Vietnam Executive MBA ) olarak bilinir. VEMBA Hanoi ilk kohortunu 2001'de başlattı ve 2007'de HCMC'ye genişledi.

Web sitesi: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

Bu 21 aylık yönetim formatı programı, Hanoi'de veya Ho Chi Minh City'de yaşayan katılımcıların, derecelerini alırken tam zamanlı yönetim pozisyonlarını sürdürmelerini sağlar. Öğrenciler, temel iş disiplinlerini en yeni iş uygulamaları ile birleştiren entegre ve modern bir müfredattan öğrenecekler: yenilik ve girişimcilik, bilgi teknolojileri yönetimi ve e-iş yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, varlık yönetimi ve markalaşma. Tüm sınıflar Vietnam, Honolulu, Hawaii, ABD'deki Manoa'daki Hawaii Üniversitesi'nde isteğe bağlı yaz eğitimi ile gerçekleştirilmektedir. Programın önemli bir özelliği, öğrencilerin gerçek hayattaki danışmanlığa katılmalarını sağlayan İş Uygulaması projesidir.

177777_Frame2.jpg

177776_Frame3.jpg

177775_Frame4.jpg

Vietnam'da Yöneticiler için MBA programı, Vietnam'da son 21 yıldır birçok mezunun kariyerini ilerletmede son derece başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Vietnam'daki ve dünya çapındaki tüm ekonomik sektörlerde önemli iş pozisyonlarına sahip 900'den fazla mezunla, Vietnam'daki Yöneticiler için MBA, en değerli iş ağlarından birini sunuyor.

Bu nedenle, Hawaii Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, Vietnam mezunları için Executive MBA, sadece Vietnam'da değil, dünyanın herhangi bir yerinde üst düzey yönetici pozisyonları için rekabet edebilecek güveni ve becerileri olduğunu gösterebilecek.

Bu, Vietnam'da sunulan tek AACSB akredite programıdır . AACSB, 1916'da ABD'de iş okullarına akreditasyon sağlamak için kuruldu. Kurucu üyeleri arasında Columbia Üniversitesi, Cornell Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Chicago Üniversitesi, Illinois Üniversitesi, Pennsylvania Üniversitesi, Yale Üniversitesi ve ABD'deki diğer prestijli Üniversiteler bulunmaktadır. Dünya çapındaki işletme okullarının% 5'inden azının bu elit akreditasyona sahip olduğu bilinmektedir. Derneğin tüm üyeleri akredite değildir.

Vietnam'daki iki eğitim yeri Hanoi ve Ho Chi Minh City'dir . Ayrıca, Honolulu , Hawaii, ABD'de iki yaz kursunu seçmeyi de tercih edebilirsiniz.

Hanoi Kampüsü: Suite 312, 3. Kat, Ofis Merkezi, Kule C, N04 - UDIC Kompleksi, Hoang Dao Thuy Caddesi, Hanoi, Vietnam

Tel: +84 24 7304 2688

Yardım Hattı: +84 947 552 688

E-posta: [email protected]

HCMC Kampüsü: 2. Kat, 235 Pasteur St., Dist.3, HCMC, Vietnam

Tel: +84 28 3933 3033

Yardım Hattı: +84 918 515 301

E-posta: [email protected]

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • Hanoi, Vietnam

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

sorular