Keystone logo
The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

Tanıtım

A Manchester Üniversitesi Ortadoğu Merkezi 2006 yılında Dubai Bilgi Parkı'nda açıldı ve 2.000 part-time MBA öğrencisini destekledi. Üniversitenin uluslararası ağı içinde en büyük ve en hızlı büyüyen merkezdir.

Manchester Üniversitesinin işletme okulu dünyanın en iyi işletme okullarından biridir ve Manchester Üniversitesi Ortadoğu Merkezi Dubai'de, bölgedeki 2.000'den fazla Global Part-time MBA öğrencisine destek sağladığı Üniversitenin uluslararası ağındaki en büyük ve en hızlı büyüyen yönetici merkezdir.

İşletme okulunda ayrıca 2.500 civarında mezunun bulunduğu bir bölgesel topluluk var ve daha geniş iş dünyasını zenginleştirmeye yardımcı olmak için profesyonel ağ fırsatları yaratmak için aktif çalışıyor.

Orta Doğu'da, University of Manchester, bir dizi yüksek lisans ve yönetici eğitim programlarına ek olarak, üniversitenin öğretim üyeleri tarafından yürütülen araştırma ve danışmanlık projelerine ek olarak, deneyimli çalışma profesyonelleri için dünya çapında yarı zamanlı MBA sunmaktadır.

Üniversite, CIMA, ACCA, IMA ve PMI gibi mesleki kuruluşların yanı sıra UKTI, İngiliz İşletme Grubu ve İngiliz İş Dünyası Merkezi de dahil olmak üzere İngiltere'deki kuruluşlarla çok sayıda işbirliği içinde çalışmaktadır. Buna ek olarak Manchester Üniversitesi, Stratejik Yetenek Ortaklığı programı aracılığıyla kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla bir dizi ortaklık kurdu.

Akademik programlarının yanı sıra The University of Manchester, ücretsiz ve kamuya açık en iyi fakülte liderliğindeki 'Misafir Konuşmacı Serileri' kapsamında bir dizi işle ilgili temaları içeren master classlara ev sahipliği yapıyor.

Manchester Üniversitesi İşletme Fakültesi, Orta Doğu Merkezi'nin 2016 yılında 10. yıldönümünü kutlamak için bölgenin GCC'deki Yaratıcılık ve Yenilikçilik alanındaki ilk araştırmalarına başladı.

Ekonomik büyüme alanı

Sağlam bir iş altyapısı, sağlıklı ve gelişmekte olan bir iş ortamı, hükümet tarafından desteklenen beceri geliştirme alanları ve bir dönem boyunca ekonomik büyümeyi sürdürmenin zorluklarıyla uğraşan işletmeler, Dubai ve bölge ekonomik büyümenin bir alanı olmaya devam ediyor Ekonomik değişim.

Robert-Bock-87.041

Dinamik ve canlı şehir

Dubai, Manchester'la pek çok benzerliği paylaşıyor; Her ikisi de dünyayı büyük etkiye dönüştüren dinamik ve canlı şehirlerdir. Manchester ilk sanayi devriminin kalbinde idi ve halen bugün bir araştırma, yenilik ve öğrenme merkezi; Dubai, 21. yüzyıl bilgi merkezli yeni ekonomi dalgalarının ön planda.

Yönetici eğitim tesisleri

Bilgi merkezi olan Block 2B'de bulunan Dubai Bilgi Parkı'nın Ortadoğu merkezi, Manchester Üniversitesi'nden öğrenci ve misafir öğretim üyelerine çalışma, kütüphane ve derslik olanakları sağlamaktadır; Manchester Üniversitesi bölgesel ekibi için ofis alanı bulunmaktadır. Üniversiteden gelen fakülte tarafından gerçekleştirilen oldukça interaktif ve yoğun atölye çalışmaları da dahil olmak üzere tüm öğrenci etkinliklerini koordine eder ve destekler. Merkezdeki yeni genişleme, öğrencilere yönelik olanakları da artırmıştır.

Mezunlarımız ve mezunlarımız

Ortadoğu bölgesindeki MBA mezunlarından memnunuz. 2009'da mezun olduktan sonra, Manchester Üniversitesi Mezunları Derneği-Ortadoğu Üniversitesi'ni başlattılar.

29 ŞUBAT: Yönetici Eğitimi Bilgilendirme Toplantısı

Bu çevrimiçi oturumda Manchester İngiltere'de yaklaşan Yönetici eğitimi kurslarına değinilecek ve kurslara nasıl kayıt olunacağını açıklayacağız.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Dubai

    The University of Manchester Middle East Centre Office F116 , Block 2B, Dubai Knowledge Park, PO Box 502907, , Dubai

    sorular