Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Turner College - Columbus State University

Tanıtım

Neden Turner Koleji?

Turner College, iş öğrencilerine toplumlarına ve işverenlerine küresel rekabet ortamında katma değer yaratmaya hazırlar. İş dereceleri programlarımız, The Associate Collegiate Schools of Business tarafından bir araya getirilmiştir. AACSB'nin uluslararası akredite bir üyesi olarak, üniversitemiz öğrencilere geniş bir iş anlayışı ve toplumdaki rolü hakkında bilgi veren disiplinler arası bir müfredat ile yüksek kalitede ayrımlarını gerçekleştiren iş programları sunmaktadır.

Turner College of Business ve TSYS Bilgisayar Bilimleri Okulu, ana kampüste bulunan Ticaret ve Teknoloji Merkezinde (CCT) yer almaktadır. Turner College birlikte 8 yüksek lisans programı, 12 lisans programı ve sayısız sertifikalar sunmaktadır. Muhasebe Kulübü, CSU Amerikan Pazarlama Derneği, Enactus, Finansal Yatırımlar Derneği, Sertifikalı Sahtekarlık Sınavı Yapanlar Derneği, İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği (SHRM), Bilişim Makineleri Birliği (ACM) ve Kampüs gibi bir dizi öğrenci organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. inekler. Kuruluşlarımız gerçek dünya deneyimi kazanma, profesyonel konuşmacıları dinleme ve ulusal düzeyde rekabet etme fırsatları yaratmaktadır.

Hakkımızda

D. Abbott Turner College of Business'ın misyonu, öğrencileri yerel ve bölgesel şirketler olmak üzere kendi topluluklarına ve onların işverenlerine değer katmaya hazırlamaktır. Ticaret ve Teknoloji Merkezi, ana kampüste bulunan Ticaret ve Teknoloji Merkezi (CCT), Turner College Dekanlık ofisine ve üç akademik birime ev sahipliği yapmaktadır:

Turner College of Business
 • Muhasebe
 • yönetim
 • TSYS Bilgisayar Bilimi Yüksekokulu.

2014 yılında Turner Koleji için toplam öğrenci kaydı, 1.464, lisans programlarında 1259, lisansüstü programlarda ise 204'tür. Lisans öğrencileri için ortalama sınıf boyutu, lisansüstü programlarda 33 ve 27'dir. Daha küçük ortalama sınıf büyüklüğümüz, özel fakülte ve personelimiz ve makul eğitimimiz ile bölgedeki yüksek öğrenimdeki en iyi satın alma olabiliriz. Üniversite Bilgi ve Teknoloji Hizmetleri de birinci katta CCT'de yer almaktadır.

Akreditasyon

AACSB International accreditation

D. Abbott Turner İşletme Koleji İşletme derecesi programları, Meslek Yüksek Okulları Birliği tarafından profesyonel olarak akredite edilmiştir. AACSB'nin uluslararası akredite bir üyesi olarak, üniversitemiz öğrencilere geniş bir iş anlayışı ve toplumdaki rolü hakkında bilgi veren disiplinler arası bir müfredat ile yüksek kalitede ayrımlarını gerçekleştiren iş programları sunmaktadır.

AACSB akreditasyonu neden önemlidir?

Bir aday öğrenci olarak: Koleje gitmek büyük bir yatırımdır. Ders çalışmak, yazı yazmak ve sınav yapmak için saatler geçireceksiniz. Ayrıca çok para harcayacaksın. Bütün bu iş ve para sana ne ödediğini vermeli, değil mi? Tüm okullar size yatırımınızı geri getirmeyecektir. AACSB Akreditasyonu bir okulun sadece paranızı almaması anlamına gelir. AACSB akredite okullar çok titiz kalite standartlarını geçmelidir. Onlar dünya çapında iş eğitiminde en iyisini sağlamak için kanıtlanmıştır. AACSB akredite okullar:

 • dünya çapında en iyi işverenler ve diğer üniversiteler tarafından tanınmaktadır.

 • sadece mezunlarını işe alan işverenlere sahip olmak.

 • İşverenlere daha fazla erişim.

 • Daha yüksek, daha rekabetçi maaş alan mezunlar var.

 • Akredite olmanın iş programlarının kalitesini geliştirdiğini söyleyin.

 • Akredite olmanın onlara en iyi profesörleri ve araştırmacıları işe almaları ve muhafaza etmelerine yardımcı olduğunu söyleyin.

 • Daha fazla uluslararası, yüksek lisans not ortalaması olan ve daha yüksek eğitim seviyesine sahip öğrenciler var.

 • zorludur ve size gerçek dünyada belirgin bir avantaj sağlamak için size en iyi becerileri öğretecektir.

Bir işveren olarak: İşverenler kaliteli iş okullarından kaliteli iş mezunlarını istiyor. Bildikleri mezunları birinci günde yapacaklar. İşte bu yüzden, işverenlerin ihtiyaç duyduğu bilgi ve becerileri öğretecek bir iş derecesi programı seçmek çok önemlidir. İşverenler, bilgili mezunlar üretmeyen birinden iyi bir iş okulu biliyorlar. İşte gerçekler:

 • Birçok üst düzey küresel şirket sadece AACSB akredite okullardan işe alınmaktadır.

 • AACSB akredite okul mezunları daha iyi, daha rekabetçi maaşlar sunulmaktadır.

 • AACSB akredite okullardaki öğrencilerin mezun olduktan sonra kendileriyle ilgilenen daha fazla işveren vardır.

Şirketler ayrıca AACSB akredite işletme okullarına devam eden çalışanlar ile olmayanlar arasındaki farklılıkları incelemiştir. Örneğin, bir şirket, AACSB akredite işletme fakülteleri tarafından eğitilen çalışanların performanslarının düşük olduğunu tespit etmiştir. Bu nedenle, kuruluş şu anda sadece AACSB akredite işletme okullarından öğrenim harcıyor.

Misyon

Vizyon Bildirimi

Turner College of Business

Kolejin tanınmasını işletme ve bilgisayar bilimi eğitiminde mükemmeliyet merkezi olarak genişletmek.

Turner Koleji Misyonu

Turner College, öğrencileri yüksek kaliteli, ilgili iş ve bilgisayar bilimi eğitimi sağlayarak, dünya çapında rekabetçi bir ortamda kendi topluluklarına ve işverenlerine değer katmaya hazırlar.

Stratejik plan

D. Abbott Turner College of Business'ın Vizyonu, Misyonu ve Değerleri, Stratejik Planımızın yol gösterici ilkelerini sağlar. Bunlar genellikle kolej yönetimi, fakülte, öğrenci grupları ve İş Danışmanlığı Konseyi tarafından beş yıllık bir döngüde gözden geçirilir.

Turner College of Business

Turner Kolej Hedefleri

Hedef 1: Turner College'ın kalitesini ve profilini tercih edilen bir üniversite olarak geliştirin.

Hedef 2: Kaydı artırın ve program dağıtım seçeneklerini genişletin.

Hedef 3: Eğitim ve araştırma amaçlı teknoloji ve kaynakları geliştirin.

Hedef 4: İç ve dış ortaklıkları artırın.

Hedef 5: Finansman artırın.

Konumlar

 • Columbus

  Columbus State University 4225 University Avenue Columbus, Georgia 31907, 31907, Columbus

  sorular