Keystone logo
UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

Tanıtım

En iyi endüstri yöneticileri, sürekli olarak Merage School'a, teknolojinin etkisiyle kendi endüstrilerinin nasıl değiştiğini gördüklerine dair girdi sağlar. Dönüştürülen müfredatımız, çağdaş dünyadaki yeni iş ihtiyaçlarını yansıtıyor, eyleme geçirilebilir fikirlere odaklanıyor ve dijital çağa uygun yeni bir dizi yetkinlik oluşturuyor. Deneyime dayalı karar verme becerileri, veriye dayalı karar verme ön planda tutularak müfredata entegre edilmiştir. Deneyimsel öğrenme bileşenleri, gerçek dünya eğitimi sağlamaya devam ederek, öğrenci ekiplerinin kendilerini bölge şirketleri ile değerli projelere kaptırmalarına olanak tanır.

Orange County'nin “Teknik Kıyısı”nın kalbinde yer alan Merage School, Amazon, Google ve Western Digital dahil olmak üzere gelişen bir teknoloji firmaları ekosistemindeki son teknoloji işletmeler ağı ve ayrıca Capital Group, Disney, Experian, Hyundai, Pacific Life ve Taco Bell. Merage Okulu, öğrencileri geleceğin iş liderleri olarak karşılaşacakları yıkıcı teknoloji güçlerine işte bu ortamda hazırlar.

Stratejik plan

Çeviklik, hızla değişen küresel ekonomimizde hayatta kalmanın anahtarıdır. Paul Merage School of Business, dijital olarak yönlendirilen dünyamızda sürekli değişen sosyal, teknolojik ve ekonomik fırsatları ve zorlukları ele almak için sürekli olarak uyarlanan programlar aracılığıyla liderleri başarılı olmak için gereken kritik iş ve liderlik becerileriyle geliştirir ve donatır. Üç dinamik MBA programı sunuyoruz: Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisansı, Finans Yüksek Lisansı, Yenilik ve Girişimcilik Yüksek Lisansı, İş Analitiği Yüksek Lisansı, Biyoteknoloji Yönetimi Yüksek Lisansı, Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisansı, Doktora ve yaratıcı ve kritik konulara odaklanan lisans işletme dereceleri gerçek dünyadaki iş sorunlarıyla sınıf içi ve yerinde deneyimler yoluyla düşünme becerileri, stratejik karar verme, liderlik, yenilikçilik ve işbirliği. Merage Okulu nispeten genç olmasına rağmen (1965'te kuruldu), olağanüstü öğrenci alımı, birinci sınıf öğretim üyeleri, güçlü bir mezunlar ağı ve her ikisiyle de yakın ilişkiler sayesinde, hızla tüm AACSB tarafından akredite edilmiş programların ilk %5'i arasında yer aldı. bireysel şirket yöneticileri ve küresel şirketler. California Üniversitesi'nin akademik gücünü, çeşitliliğini ve en iyi geleneklerini, Güney Kaliforniya'nın Tech Coast bölgesinin kalbindeki Orange County'nin son teknoloji, girişimci ruhuyla birleştiriyoruz.

Vizyon

Dünyanın önde gelen işletme okulları arasında eğitim ve araştırmanın ön saflarında yer almak.

Misyon

Akademik mükemmellik ve pratik uygulamanın birleştiği, çeşitli, işbirlikçi, öğrenci merkezli bir toplulukta küresel olarak rekabetçi dönüşümcü liderler geliştirin.

Stratejik Kimliğimiz

Öğrencilerimize, mezunlarımıza, iş ortaklarımıza ve akademik topluluklarımıza hizmet etmeyi taahhüt eden bir işletme okuluyuz. Birlikte temel bir stratejik kimliği paylaşıyoruz.

  • Biz Kimiz: Hırslıyız. Entelektüel açlığımız var. Çeşitlilik, işbirliği, kapsayıcılık ve saygıya değer veren eğitim mükemmelliği sunma çağrımız var. Hem California Üniversitesi'nin akademik geleneğini hem de en genç kampüslerinden biri olarak yenilikçi ruhumuzu kutluyoruz.
  • Ne Yapıyoruz: Yerel, ulusal ve küresel olarak iş dünyasının ve toplumun geleceği için bir ömür boyu değer yaratmak için düşünce liderliği sağlıyor ve profesyoneller yetiştiriyoruz.
  • Bunu Nerede Yapıyoruz: Orange County, California'daki iş dünyasının kalbiyiz; küresel erişime sahip canlı bir ekosistem. Bu nedenle, yurt içinde ve yurt dışında akademisyenleri, öğrencileri ve ortakları çekmek için benzersiz bir konuma sahibiz.
  • Bunu Nasıl Yapıyoruz: Öğrencilerimiz, fakültemiz, üniversitemiz ve topluluğumuz arasında işbirliğini teşvik ediyoruz. Programlarımıza, öğretim üyelerimize ve personelimize erişim ve bunların içinde büyüme sağlayarak mükemmeliyetçiyiz. Hızla değişen bir dünyada ilgili ve uygun maliyetli kaldığımızdan emin olmak için operasyonel olarak yenilik yapıyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

sorular