Keystone logo
UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Tanıtım

UCD Michael Smurfit Graduate Business School , İrlanda'nın önde gelen işletme okulu ve araştırma merkezidir. Öğrencileri geleceğin iş liderleri olmaları için donatan çok çeşitli lisansüstü işletme programları sunuyoruz.

Başarımız, mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığa bağlıdır. ABD, Avrupa ve İngiltere akreditasyon kuruluşlarından üçlü akreditasyona sahip dünya çapında 90'dan az okuldan biriyiz.

Biz Kimiz

UCD Smurfit School'un başarısı, mükemmelliğe sarsılmaz bir bağlılığa atfedilir. ABD, Avrupa ve İngiltere akreditasyon kuruluşlarından dünya çapında sayıldık ve prestijli üçlü akreditasyona sahibiz.

Dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olarak itibarımızın temel taşlarından biri, Fakültemizin kalitesi ve uzmanlığıdır. UCD Smurfit School'da, dünyanın dört bir yanından önde gelen akademisyenleri işe alıyor, çeşitli ve teşvik edici öğretim ve araştırma ortamı yaratıyoruz. Hayal gücünüze ilham verecek ve yaratıcılığınızı mümkün olan en iyi şekilde teşvik edecek en iyi insanlardan, öğretim üyelerinden ve profesyonel kadrolardan oluşan bir karışımımız var.

Neden Smurfit?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School , İrlanda'nın Dublin'deki canlı ticaret başkentine katkıda bulunan, dünyanın dört bir yanından dünyaca ünlü akademisyenler, personel ve öğrencilerin bulunduğu dinamik bir eğitim ve araştırma topluluğudur. Uluslararası iş politikasını etkilemekten günlük bankacılığı daha güvenli hale getirmek için yenilikçi algoritmalar oluşturmaya kadar, öğretim üyelerimiz ve araştırmacılarımız iş inovasyonunun ön saflarında yer almaktadır.

Lisansüstü bir işletme okulunu araştırırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktörlerden biri kalitedir. Kalite, UCD Smurfit School'da akreditasyonlarımız, uluslararası sıralamalarımız, mezun istihdam edilebilirliğimiz, fakülte, araştırma, mezunlar ve öğrenci bedenimiz gibi alanlarda kanıtlanmaktadır. Topluluğumuzun çekirdeğini oluşturan ve UCD Smurfit School'daki heyecan verici eğitim yolculuğunun temelini oluşturan dünyanın dört bir yanından en kaliteli öğrencileri işe alıyoruz.

Küresel Derecede

Programlarımız, Financial Times ve The Economist Intelligence Unit tarafından sürekli olarak dünyanın en iyi 100 listesinde yer almaktadır. Bu sıralamalar bizi dünyanın seçkin işletme okullarıyla karşılaştırır ve akademisyenler, işverenler ve iş liderleri arasında olağanüstü bir uluslararası üne katkıda bulunur.

Üçlü Akredite

AACSB (ABD), AMBA (İngiltere) ve EQUIS (Avrupa) olmak üzere üç iş ve akademik mükemmellik merkezinden üçlü akreditasyon tacına sahip İrlanda'daki tek işletme okuluyuz ve dünya çapında seçkin bir okul grubundan biriyiz. Dünya genelindeki işletme okullarının% 1'inden azı üçlü akreditedir. Akreditasyonlarımız, uluslararası bağımsız akranlardan gelen bir kalite işaretidir ve öğrencilerin en kaliteli, uluslararası kabul görmüş bir derece alacağının garantisidir.

Akademik mükemmellik

İtibarımızın temel taşlarından biri, dünyanın dört bir yanından işe alınan, işletme ve yönetimin temel disiplinlerini kapsayan konularda önde gelen öğretim uzmanlarından oluşan 100 kişilik güçlü fakültemizin kalitesi ve uzmanlığıdır. Etkili sesleri ve uzmanlıkları talep görmektedir ve fakültemiz düzenli olarak ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarına katkıda bulunmaktadır. Fakültemizin% 20'si FT50 dergilerinde ve% 10'u FT50 dergilerinde 3x veya daha fazla yayın yapan uluslararası liderlerdir. Ayrıca fakültemizin% 30'u kadın iken tüm yayınların% 65'inden sorumludur.

Bizim insanlar

70'den fazla ülkeden 1.100'den fazla öğrenciden oluşan farklı bir grupla, öğrencilerimize dünyanın dört bir yanından en iyi ve en parlak öğrencilerle çalışma ve onlardan öğrenme fırsatı sunuyoruz. Kendini işine adamış personelimiz, eğitim yolculuklarının zengin ve tatmin edici olmasını sağlamak için öğrencilere destek ve rehberlik sağlar.

Global Mezunlar Ağı

Katılım çabaları, öğrencilerimiz ve programlarımıza aktif olarak katılan 40'tan fazla uluslararası bölümde, dünya çapında 98.000'den fazla profesyonelle dünyanın en iyi işletme okulu mezunu topluluklarından biri ile sonuçlanmıştır. Mezunlarımızın çoğu sadece kendi topluluklarında değil, dünyanın en iyi şirketlerinde de iş liderleridir. Mezunlarımız, kendini işine adamış Mezunlar Ekibimizin sunduğu çeşitli kaynaklardan ve desteklerden yararlanır ve mezun arkadaşları ve daha geniş iş topluluğu ile küresel ağlarını kurma fırsatına sahiptir.

Kariyer Etkisi

Yüksek lisans öğrencilerimizin ortalama% 84'ü mezun olduktan sonraki 6 ay içinde istihdam edildi (kaynak: İlk Varış Raporu) ve Tam Zamanlı MBA mezunlarımızın% 86'sı mezun olduktan sonraki 3 ay içinde istihdam edildi. (Kaynak: FT Global MBA Ranking 2020). MBA programından mezun olanlar, maaşlarının MBA'yi tamamladıktan sonraki üç yıl içinde ortalama% 68 arttığını gördüler (Kaynak: FT Global MBA Ranking 2020).

Güzel Kampüsümüz

Blackrock sahil köyünün yanında yer alan UCD Smurfit School, Dublin Şehir Merkezi'nin 10 km'den daha az güneyinde yer almaktadır. Eşsiz ve güzel kampüsümüz, öğrencilerimizin muhteşem bir dönem mülkünün çevresinde çalışmaları, rahatlamaları ve sosyalleşmeleri için birinci sınıf tesisler sunmaktadır.

Program Aralığı

İrlanda'nın önde gelen işletme okulu ve araştırma merkezi olarak, dünya çapında derecelendirilmiş bir MBA, çok çeşitli uzman işletme ustaları, önde gelen bir doktora programı ve uluslararası alanda tanınan bir Yönetici Geliştirme programları paketi sunuyoruz. Hızla değişen dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için programlarımızı sürekli değerlendiriyoruz.

Öğretmek ve öğrenmek

Öğrencilerimize öğrenme ve yaratma, sorgulama ve akıl yürütme, yenilik yapma ve her düzeyde topluma katkıda bulunma arzusu aşılayarak bütünsel bir eğitim vermeye çalışıyoruz. Bilgili, çevik, eleştirel ve etik düşünürler ve uygulayıcılar yetiştiriyor ve zengin program, öğretim ve araştırma çeşitliliği aracılığıyla farklı ortamlarda farklı bakış açılarından öğrenme fırsatları yaratıyoruz. Bunu yaparak öğrencilerimiz için dönüşümsel öğrenmeleri mümkün kılıyoruz.

Küresel Odak ve Uluslararası Çeşitlilik

Yale, INSEAD ve LSE dahil olmak üzere 30 işletme okulunun Küresel Gelişmiş Yönetim Ağı (GNAM) ağının bir üyesi olan UCD Smurfit School, öğrencilere benzersiz bir küresel bakış açısı sunar. Öğrencilerimizin yaklaşık% 50'si uluslararasıdır ve dünya çapında 70'den fazla ülkeyi temsil etmektedir ve UCD Smurfit School'daki hayata ve öğrenime hoş ve önemli bir kültürlerarası boyut katmaktadır.

Dublin, İrlanda

İrlanda, küresel odaklı, açık bir ekonomidir. İngilizce konuşan, arkadaş canlısı ve iyi eğitimli nüfusumuz, bizimle işbirliği yapan ve mezunlarımızı istihdam eden Google, Facebook, Intel, Apple ve Microsoft gibi şirketler dahil olmak üzere ICT, sosyal medya, ilaç ve finans alanındaki küresel şirketleri cezbetti. Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine ve akademik kalite konusunda uluslararası üne sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Misyonumuz ve vizyonumuz

Yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde son derece meşgul olan UCD'nin vizyonu, tüm dünyada İrlanda'nın Küresel Üniversitesi olarak bilinmek; Kapsamlı disiplin yelpazemiz açısından, araştırma ve yeniliğimizin kapsamı ve etkisi, bütüncül eğitim deneyimimiz, topluluğumuzun çeşitliliği ve toplumun tüm sektörleriyle ve dünyanın tüm bölgeleriyle olan ilişkilerimiz açısından.

Misyonumuz: Eğitmek, Desteklemek ve İlham Vermek

  • Geleceğin iş liderlerini en yüksek kalitede uluslararası standartlara göre eğiterek İrlanda ve Uluslararası toplumunun gelişimini desteklemek.
  • Öğrencilere tam potansiyellerine ulaşmaları ve hem İrlanda'da hem de küresel olarak iş ve topluma olumlu katkılarını en üst düzeye çıkarmaları için ilham vermek ve kolaylaştırmak.
  • Yenilikçi ve etkili araştırmalar yoluyla işletmenin küresel olarak topluma daha iyi hizmet etmesine yardımcı olmak.

Vizyonumuz - Küresel Sahnede Bir Gelecek

  • Sürekli olarak en yüksek uluslararası kalite standartlarını sunan ve dünyanın en iyi 50 işletme okulundan biri olarak tanınan, işletme eğitimi ve araştırmasında küresel bir lider olmak.
  • Dijital ticaret ve finansal hizmetlerin geleceği gibi küresel olarak ilgili alanlarda belirgin bir uluslararası üstünlükle mükemmelleşmek ve yenilik yapmak.
  • Dünyadaki ve dünyadaki yeni nesil liderlere ilham vermek için işin nasıl öğretildiğini ve öğrenildiğini sürekli olarak yeniden tanımlamak.

Sıralamalar ve akreditasyonlar

UCD Smurfit School, İrlanda'daki tek işletme okulu ve dünya çapında üç işletme ve akademik mükemmellik merkezi olan EQU IS, AACSB ve AMBA'dan akreditasyonun 'üçlü tacını' elinde tutan seçkin bir okul grubundan biridir. Son on beş yıldır programlarımız, prestijli küresel En İyi 1. Financial Times ve Ekonomist Sıralaması tarafından tutarlı bir şekilde sıralanmıştır.

Sıralamalarımız ve Akreditasyonumuz kalitenin kanıtıdır ve bizi dünyanın en iyi işletme okullarıyla karşılaştırır.

Konumlar

Konumlar
  • Carysfort Avenue, , Blackrock

sorular