Keystone logo
© Domus Academy
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

Tanıtım

Turizmin Diğer Yüzü

UET - Avrupa Turizm Üniversitesi, turizm sektöründe profesyonellerin eğitimi amacıyla 1993 yılında kuruldu.

Diğer sektörlerden daha fazla değişiklik gösterme olasılığı daha yüksek olan Turizm sektörü, uluslararası bir bağlamda uğraşmak için kullanılan son derece uzmanlaşmış profesyonellere büyük ihtiyaç duymaktadır.

117161_36872034_1907980502594386_8389518494412046336_o.jpg

Vizyon

UET Italia, İtalya'da turizm ve konaklama eğitimi ve öğretiminde yeni sınırlar belirleyen küresel bir rol modeli sunan liderdir.

Misyon

UET , dünya çapındaki öğrenciler ve organizasyonlar için benzersiz bir öğrenme deneyimi, becerileri ve yetkinlikleri sağlar. Endüstri ile istişare yaparak, eğitim ve öğretim geliştiririz. Turizm ve ağırlama endüstrisinin dinamik yapısına cevap veren ve öğrencilerin özlemlerini, yaşam tarzlarını ve yaşam kalitelerini yerine getiren kariyer olanakları ve kariyer yaratan Pathways ve programlar geliştiririz. Endüstri ve hükümet ile ortaklaşa olarak öğrencilerimiz ve ortaklarımız için olağanüstü staj olanakları, büyük projeler, ağ fırsatları ve küresel öğrenme ve mesleki deneyimler sunuyoruz. Personelimiz ve öğrencilerimiz arasında risk almayı, girişimciliği ve esnekliği teşvik eden bir inovasyon kültürünü teşvik ediyoruz. Farklı öğrenci ve ortaklarımızı tanıtan, yansıtan ve destekleyen çeşitli bir ekip kurmayı ve geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Değerler

UET taahhütleri:

 • En yüksek mükemmellik ve hesap verilebilirlik standartları
 • Öğrenci deneyimi ve istihdam edilebilirliği
 • Küresel trendleri benimsemek
 • İnovasyonu ve yaratıcı düşünceyi teşvik etmek
 • Takım çalışması, ortaklık ve sinerji
 • Şeffaflık ve dürüstlük
 • Adalet, eşitlik ve birbirlerine saygı göstermek
 • Uyarıcı, ortak, profesyonel ve alıcı bir ortam
117211_fotoTPSTI_Amadeus.jpg


Geliştirme için Temel Temalar

Topluluk: Öğrencilerimizin öğrenebilecekleri ve geliştirebilecekleri çeşitli toplulukları sürdürecek, destekleyecek ve yaratacağız.

Katılım: Öğrencilerimizin çalışmalarına ve lisansüstü nitelikler ve istihdam edilebilirlik geliştirebilecekleri UET içinde ve dışında mevcut olan birçok fırsatla meşgul olmalarını sağlayacağız.

Destek: Potansiyelinizi yerine getirebilmeleri için proaktif ve reaktif bir şekilde size zamanında ve yardımcı destek sunacağız.

Geri bildirim: Size hızlı ve yararlı geribildirim sağlayacaktır

Tanıma: İyi öğretmenlik uygulamalarını destekleyeceğiz ve tanıyacağız.

Kurslara İş Yerleştirme Yüzdesi ve Turizmde Yüksek Lisans Derecesi

Kurslar ve Yüksek Lisans Derecesi ile öğrenciler, çalışma programlarının ve stajlarının sonunda çalışmak için gerçek bir fırsata sahiptir. UET , sektöre bağlı olarak% 75 ile% 82 arasında olan, kurs sonrası işe yerleştirme oranının çok yüksek olduğunu bildirmektedir. Öğrencilerimizin iş yerleştirmeleri hem İtalya'da hem de yurtdışında gerçekleşmektedir.

117215_UETweb-277.jpg

Akreditasyonlar

UET 389/1994 OM 13.01.99 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi uyarınca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Aynı zamanda UNI ENI ISO 9001: 2008 uyarınca sertifikalandırılmıştır.

UET , ulusal ve uluslararası üniversiteler ile bilimsel ve eğitimsel işbirliği için anlaşmalar yaptı.

Konumlar

 • Milan

  Via Privata della Torre, 18, 20127, Milan

sorular