Keystone logo
Universiti Malaysia Sarawak Kurs ile iş idaresi (cmba) programı kurumsal usta
Universiti Malaysia Sarawak

Kurs ile iş idaresi (cmba) programı kurumsal usta

0 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

* RM30, uluslararası adaylar için 080,00.

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

CMBA bireyler iş yönetimi kariyer ilerlemek, hem de onların iş yönetimi bilgi ve becerilerini keskinleştirmek için uygulayıcılar için için fırsat sağlar.

Program çeşitli akademik geçmişe ve çalışma deneyimleri öğrencilerin motivasyonu yüksek bir topluluk çekti. Biz yenilikçi, uygulama odaklı ve disiplinli bir program sağlamak için, deneyimli bir araya özel ve nitelikli öğretim elemanı getirmek. Bugünün işletme yöneticileri tarafından talep çağdaş özellikleri ile birlikte geleneksel MBA en iyi özelliklerini korudu çünkü CMBA olağanüstü.

PROGRAM DETAYLARI

CMBA 5 yarıyıldan az eşdeğer bir çalışmadır 18 aylık bir asgari süre, fazla ders çalışma ile bir master programı olduğunu. Mödüllerinden, çalışmanın belirli bir fonksiyonel alanını tanımlayan her halinde yapılandırılmıştır. Modülleri Çekirdek, Seçmeli ve Araştırma ayrılır.

Temel Modül genel iş eğitim temel ve iş yönetimi genel bir bakış sağlar. Öğrenciler, öğrencilerin iş temelleri ortak bir bilgi düzeyine sahip olmak için sekiz zorunlu derslerin toplam almak gerekmektedir.

Seçmeli Modül fikirleri keşfetmek ve daha fazla yönetsel sorunları araştırmak için öğrencileri teşvik eder. Öğrenciler beş dersten toplam almak için gerekli olan ve kendi çıkarlarını ya da kariyer ihtiyaçlarını maç için bu bileşenin herhangi bir 5 ders seçmesine izin verilir.

Araştırma Modülü Kurumsal İş Projesi oluşur CMBA programı, nihai bileşenidir. Bu sorunları Mangement ve öğrencilerin yönetim bakış açılarını genişletmek amacıyla belirli konuları ilgili eleştirel bir yaklaşım göstermek öğrencilerin gerektirir.

GİRİŞ KOŞULLARI

Programına kabul için, bir adayın aşağıdaki kriterlere uygun olmalıdır:

  • Bir Lisans en az 2.50 not ortalaması ile lisans veya; Senato tarafından onaylanan diğer eşdeğer nitelikleri - - - Lisans derecesi veya 2,50 daha az eşdeğer ama genel not ortalaması beş yıl çalıştıktan ilgili alanda deneyim ya da, en az tabi kabul edilebilir uluslararası öğrenciler için, 6.0 IELTS skoru gereklidir Yukarıdaki giriş gereksinimlerine ek.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar