Keystone logo
Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)

Tanıtım

Piracicaba Eğitim Enstitüsü Tarihçesi

Metodist Kilisesi Piracicaba Eğitim Enstitüsü (IEP) İşletmenin Piracicabano Koleji, Piracicaba ve Music Piracicaba Okulu Metodist Üniversitesi tutar ise "Maestro Ernst Mahle." Bu 13 Eylül 1881 tarihinde kurulan Piracicabano Koleji, misyoner Bayan Martha Watts varisi. Kuruluşundan bu yana, EPO iyileştirilmesi için arama tarafından yönlendirilen bir farklılaştırılmış eğitim yaklaşımını sürdürdüğü, tüm ülkenin gelişim aşamaları sunulan zorlukları verilen.

İlk yıllarda, o bölgeyi toplantı yanı sıra, kadın ve erkek yatılı içine burada eski spor salonu ve bilim katılan diğer ülkelerden gelen öğrenciler çekti, temel eğitim ve lise, münhasıran adadı. 1964 yılında, yerel toplum ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak için, Banka Ekonomi, Muhasebe ve İşletme Fakültesi ile ilk yüksek öğrenim kurulu. O zamandan beri, yeni programlar 10 Ekim 1975 yılına kadar uygulanan ediliyordu, Eğitim, sonra Federal Kurulu Piracicaba Methodist Üniversitesi tanıdı. Bu UNIMEP Latin Amerika'da ilk Metodist üniversite yaptı.

O zamandan bu yana, kurum yükseköğretimde başvuru yapın tarihsel anları toplar. En önemli Arasında üniversite kampüslerinde yaratılmasıdır: Taquaral 1979 yılında açıldı; Santa Barbara d'1980 yılında oluşturulan Oeste ve 1996 yılında inşa kampüs Lins. Buna ek olarak, Eylül 1998'de, EPO da 1953 yılında kurulan Müzik Piracicaba Okulu (EMP), dahil. Kuruluşundan itibaren sanat yönetmeni olarak görev yaptı iletken ve besteci Ernst Mahle, şerefine, EMP Müzik Maestro Ernst Mahle Piracicaba Okulu (Empem) seçildi. EPO seçkin liderleri, kurucusu ideallerine sadık, Akademik Politikası sonuçlandı Methodist Kilisesi eğitim rehberliği, dayalı, kurumun güvenli ve Hıristiyan yönlendirmesini basılmış. Belge üniversite eylemleri yönetir. Bu bağlamda, 19. yüzyıl \ tek öğrenci ile faaliyetlerine başlayan Bank, şu anda endişe gösteren lisansüstü programlara anaokulundan, çeşitli kurslar yayılmış 12.000 öğrenciye sahiptir Her düzeyde eğitim.

MİSYON Vatandaşlık inşası gibi katılan, adil ve kardeşçe toplumun gelişimine bir bakış açısıyla, insan ve çevrenin kültürel ve dini çeşitliliğe saygı, üretim ve bilginin toplumsallaşması için, eğitim yoluyla, bir Metodist bir kurum olarak etkili bir şekilde katkıda halka hesap, kurumsal ve kişisel olarak Hıristiyan inancı ve etik bakış açısı değerlerine atıfta bulunarak toplu miras.

VİZYON Adil ve kardeşçe bir toplum tasavvur ederek, tüm geniş bir diyalog içinde, bilimsel, teknolojik ve mesleki yenilik doğrultusunda tutarak, genellikle eğitim, aksiyon kaliteli teşvik, kurumsal faaliyet alanları ve süreçleri geliştirmek sırayla toplum Evanjelik Hıristiyan bakış açısıyla, bu tür içerme, adalet ve eşitlik olarak toplumun gelişmesine katkıda, alternatifler meşru insani ve sosyal ihtiyaçlarını cevap.

DEĞERLER

Değer vermek hayat

Yaşam ve insan haklarının onuruna Taahhüdü Eklenmesi ile Sosyal Sorumluluk Sürdürülebilir kalkınma ve çevre koruma Fiziksel, zihinsel ve ruhsal esenlik

Kaliteli eğitim

Yenilikçi kapasite, eleştirel ve katılımcı ve vatandaşlık ile teknik ve idari uzmanlığı birleştiren kapsamlı eğitim, Öğretim, araştırma ve yayım bölünmezliği Kültürel, bilimsel ve teknolojik gelişme

Yönetim Süreçleri

Insan odaklı Özerkliğe sahip Politikalarına dayalı Ekonomik ve mali sürdürülebilirlik ile Üniversitelilere özgü Sürekli değerlendirme ve iyileştirme

Konumlar

Konumlar
  • Rod. do Açúcar, s/n - Taquaral, Piracicaba - SP, 13423-170, Brésil, , Campinas

sorular