Keystone logo
University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

Tanıtım

Fırsat eşitliği ile fark yaratmak ve hayatları değiştirmek

Bradford Üniversitesi'nde odak noktamız sosyal, kültürel ve ekonomik etki için gerekli koşulları yaratmaktır. Sosyal içermeye bağlıyız ve fırsatları genişletmek ve öğrencilerin potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için yaptığımız çalışmalar, son iki yıldır İngiliz üniversitelerinin Sosyal Hareketlilik Endeksinde zirveye çıkmamızı sağladı.

Öğrencilerimiz destekleyici bir Üniversite topluluğuna aittir ve mezun olarak en iyi sonuçları elde ederler. Üniversite Stratejimiz, gururlu mirasımızı bir sıçrama tahtası olarak kullanarak ve eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdümüzde sebat ederek ulaşacağımız 2025 hedeflerimizi ortaya koymaktadır. İtibarımızı, etkimizi ve etkimizi genişletmek için araştırma, yenilik, öğretim ve ortaklıklardaki güçlü yönlerimizi kullanacağız. Tüm bunlar, yaşamları zenginleştirmede ve topluma fayda sağlamada kapsayıcı ve etkili, değerlere dayalı bir kültür yaratacaktır.

Stratejiler, Politikalar, Misyon ve Değerler

Üniversitenin yaptığı her şey, ne kadar küçük olursa olsun, bir kurum olarak misyonumuzun ve kurumsal stratejimizin bir parçasını oluşturur.

Değerlerimiz ve politikalarımız, hedeflerimize ulaşırken, mümkün olduğunca adil ve mümkün olduğu ölçüde emin olmak için varız.

Misyonumuz, vizyonumuz ve değerlerimiz

Bradford Üniversitesi'nde sosyal, kültürel ve ekonomik etki için koşulları yaratmaya odaklanıyoruz. Bu odak sayesinde araştırmamız, inovasyonumuz ve öğretimimiz bireylerin ve toplumların geleceğini şekillendirir. Uygulamalı araştırma, öğretim ve sosyal içerme konusundaki zengin mirasımız ve bağlılığımız, stratejik hedeflerimize ulaşırken etkimizi ve etkimizi genişleten stratejik ortaklıkları yönlendirmek için kullanılacaktır.

Görevimiz

Üstün öğretim, araştırma ve yenilik yoluyla sürdürülebilir sosyal ve ekonomik kalkınmayı sağlamak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, insanların bir fark yaratmak istedikleri ve yaratabilecekleri bir kapsayıcılık ve fırsat eşitliği dünyasıdır. Bu farkı yaratacak yer olarak bilineceğiz.

Degerlerimiz

Değerlerimizi yaptığımız her şeyde somutlaştıran bir kuruluş olacağız. Bu değerler:

  1. Mükemmellik - mükemmellik yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır
  2. Kapsayıcılık - çeşitlilik bir güç kaynağıdır ve anlaşılmalı, değer verilmeli, desteklenmeli ve güçlendirilmelidir.
  3. İnovasyon - buluşa ışık tutuyor ve yaratıcılığı ve yeniliği kutluyoruz
  4. Güven - güven, yaptığımız her şeyde dürüstlükle desteklenen ilişkilerimizin temelidir.

Konumlar

Konumlar
  • Richmond Road, BD7 1DP, Bradford

programlar

Kurum ayrıca şunları sunar:

sorular