Keystone logo
© Vicky Matthers for the University of Bradford
University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

Tanıtım

Bu, büyük başarılara imza atanlar, sorun çözenler ve küresel liderler içindir; Bradford Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı (MBA) kariyerinizde bir sonraki büyük adım olabilir. Bir organizasyonun en üst seviyelerinde gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz stratejik, finansal ve liderlik becerilerini geliştirin. Yönetici, girişimci, işletme sahibi, akademisyen veya danışman olarak başarılı olun.

Yoğun çalışan profesyoneller için tasarlanan MBA programlarımız şunları sunar:

 • İşletme yönetimi, pazarlama, finans ve ekonomideki temel modüller
 • Döngüsel ekonomi, sağlık hizmetleri, girişimcilik ve danışmanlık dahil olmak üzere çeşitli isteğe bağlı seçmeli dersler portföyü
 • Çoklu başlangıç tarihleri (Ekim, Ocak, Nisan ve Temmuz)
 • Hafta sonu çalışma seçeneği
 • Size uygun bir zamanda Dubai kampüsümüzden veya dünyanın herhangi bir yerinden uzaktan eğitim yoluyla eğitim alma seçeneği
 • Esnek finansman seçenekleri

Çekirdek modüller, gelecekteki istihdam edilebilirliğinizi göz önünde bulundurarak sağlam bir yönetim, finans ve pazarlama bilgisi temeli sağlar. İsteğe bağlı modüller, kariyer hedeflerinize uyacak şekilde özel bir öğrenme yolculuğu oluşturmak için MBA'inizin özelliklerini uyarlamanıza olanak tanır. Yönetim projesi, seçtiğiniz bir iş alanının derinlemesine bir çalışmasını içerir.

Ayrıca benzersiz İnovasyon, Kurumsal ve Döngüsel Ekonomi MBA programımızla yeni, hızla büyüyen bir kariyer alanında uzmanlaşabilirsiniz. Bu yeni ekonomik model, kaynakların daha etkin kullanılmasını, ürün ve malzemelerin yeniden kullanılmasını ve daha fazla kâr elde edilmesini amaçlamaktadır.

Kurs içeriği, aralarında NHS Foundation Trust, Prince Lionheart, Bank of America, WWF ve Santander'in üst düzey isimlerinin de bulunduğu sektör danışmanlarının katkılarıyla tasarlanmıştır.

MBA'lerimiz yakın zamanda Financial Times tarafından paranın karşılığı, mezun olduktan üç yıl sonra MBA mezunları için maaş artışı, öğrenci demografik çeşitliliği ve uluslararası hareketlilik açısından en iyi 10 dünya sıralamasında yer aldı. Bradford Üniversitesi, AMBA, EQUIS ve AACSB'den dünya çapındaki işletme okullarının %1'inden azına verilen Triple-crown akreditasyonuna sahiptir.

Neden Bradford MBA'i seçmelisiniz?

Miras

 • Bradford Üniversitesi Yönetim Okulu, Birleşik Krallık'taki en eski işletme okullarından biridir ve MBA sunma konusunda 60 yıllık deneyime sahiptir.
 • İşletme Okulu, işletme eğitimi sektöründe yenilikçiliğin ön saflarında yer almaktadır
 • Bu, Bradford Üniversitesi Uzaktan Eğitim MBA programının 25. yılıdır.
 • Dünyanın en uzun süredir devam eden küresel çevrimiçi MBA kurslarından biridir

Akreditasyonlar

Yönetim Okulumuz, AMBA, EQUIS ve AACSB akreditasyonlarının "üçlü tacı"na sahip elit bir grubun parçasıdır.

MBA kurslarımız aynı zamanda NHS Liderlik Akademisi tarafından da onaylanmaktadır.

Paranın karşılığı

Uzaktan Eğitim MBA programımız, paranın karşılığını verme açısından dünyada 1 numaradır.

Financial Times metodolojisi, mezun olduktan üç yıl sonra ortalama mezun maaşımızın MBA eğitim maliyetine bölünmesiyle dünyadaki en yüksek maaş olduğunu hesaplıyor.

Esneklik

MBA programlarımız, yıl boyunca çeşitli kayıt tarihleriyle size dünyanın her yerinden çevrimiçi eğitim alma esnekliği sunar.

Çalışma zamanınızı mevcut iş ve ev taahhütlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Bağlantılar

Mevcut MBA öğrencileri, mezunları ve iş bağlantılarından oluşan geniş bir ağa katılacaksınız.

Ağımız, okurken ve mezun olduktan sonra çevrimiçi öğrenime, kariyerlere ve destek hizmetlerine erişmenizi sağlar.

Miras

Bradford Üniversitesi Yönetim Okulu, işletme eğitiminde yenilikçiliğin ön saflarında yer alan bir işletme okulu olarak 60. yılını ve Uzaktan Eğitim MBA programını sunmanın 25. yılını kutluyor. Bu, Uzaktan Eğitim MBA'ini dünyadaki en uzun soluklu, en köklü küresel MBA kurslarından biri haline getirmektedir.

Toplumda olumlu bir fark yaratmak

Bradford MBA günün büyük meselelerini ele alıyor. Pandemi sonrası, sorumlu liderlerin iklim değişikliği, sürdürülebilirlik, geri dönüşüm ve döngüsel ekonomi gibi konularda daha bilinçli olmasıyla zihniyette kültürel bir değişim yaşandı. Bunun getirdiği fırsatları keşfetmenizi, toplum üzerindeki kişisel etkinizi ve nasıl iyilik için bir güç olabileceğinizi ve dünyada olumlu bir fark yaratabileceğinizi değerlendirmenizi istiyoruz.

Sıralamalar

Financial Times Sıralaması 2024

Financial Times'ın 2024 Çevrimiçi MBA Sıralamasında , Uzaktan Eğitim MBA programımız paranın karşılığı açısından yine dünyada 1. sırada yer aldı ve şu anda ESG ve net sıfır öğretimde de dünyada 1. sırada yer alıyor.

En son FT sıralamasına göre, Genel Memnuniyet açısından Birleşik Krallık'ta 1 numara, dünyada 4'üncü ve Program Teslimatı açısından dünyada 6'ncıyız.

Çevrimiçi MBA programımız, öğrenci demografisi açısından dünyada 3. sırada yer alıyor; kursa katılanların yüzde 80'i uluslararası öğrenci olarak sınıflandırılıyor ve mezunların vatandaşlığına ve çalışma konumuna bakan 'Uluslararası Hareketlilik' açısından dünyada 4. sıraya yükseldik. MBA öncesinde, mezun olduktan sonra ve mezuniyetten üç yıl sonra.

MBA öğrencilerine yönelik Kariyer Hizmetlerimiz dünyada 6. sırada, mezunlarımız çevrimiçi MBA'imizi tamamladıktan üç yıl sonra kariyer ilerlemesi açısından dünyada 8. sırada yer alıyor.

Uzaktan Eğitim MBA'imiz aynı zamanda CEO Magazine'in Global Online MBA sıralamasında da dünyada 26. sırada yer almaktadır.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Bradford

  Richmond Road, Bradford, West Yorkshire, United Kingdom, BD7 1DP, Bradford

 • Dubai

  Knowledge park, Dubai UAE, Block 2A, F164, Dubai

  • Toulouse

   1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810 TOULOUSE Cedex 7, France, 31068, Toulouse

   programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular