Keystone logo
University of Cape Town Graduate School of Business

University of Cape Town Graduate School of Business

University of Cape Town Graduate School of Business

Tanıtım

University of Cape Town Graduate School of Business Enstitüsü (GSB) , EQUIS (Avrupa İşletme Geliştirme Vakfı), AACSB (Ortaklık ve Kuruluşlar Derneği) tarafından verilen prestijli üç katlı akreditasyon ile Afrika'daki bir avuç işletme okullarından biri olarak uluslararası ünvanıyla bilinir . Advance Collegiate Schools of Business), ve AMBA (MBA Birliği).

Gelişmekte olan pazarda elli yıldan fazla deneyime sahip en iyi okul olarak GSB , sosyo-politik ve ekonomik bağlamla ilgilenme sorumluluğuna sahiptir. Öğretmesi, öğrenmesi ve araştırması ekonomik olarak daha müreffeh, daha adil ve daha entegre bir kıta oluşturmaya yöneliktir. Okul, Allan Gray Değerlere Dayalı Liderlik Merkezi, Bertha Sosyal İnovasyon ve Girişimcilik Merkezi, Raymond Ackerman Girişimcilik Gelişimi Akademisi ve Çözüm Alanı gibi girişimler aracılığıyla bu amaçları desteklemek için sürekli olarak kaliteli burslara ve güçlü ortaklıklara yatırım yapıyor.

Üstün rütbeli akademik programlarımız, mesleki bilgiyi hassaslaştırmak, liderlik kabiliyetini geliştirmek ve bireylere finansal olarak sağlam, uzun vadeli kalkınma çözümleri için yenilikçi yeni fikirler geliştirmek için gerekli olan becerileri ve güven verilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Teklifimiz şunları içermektedir:

 • Lisansüstü Yönetim Uygulamaları Diploması (PGDip)
 • Uluslararası Yönetimde uzmanlaşmış CEMS Master of Management (CEMS MIM)
 • İşletme Yüksek Lisans (MBA)
 • Yönetim Yüksek Lisans Yönetim Yüksek Lisans (EMBA) konusunda uzmanlaşmış
 • Kalkınma Finansmanı Yüksek Lisans (MCOM)
 • Kalkınma Finansmanı Yüksek Lisans Diploması (PGDip)
 • Kapsamlı Yenilikte uzmanlaşmış Felsefe Ustası (MPHIL)
 • İşletme Doktorası (PhD)

Programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için yaklaşan sanal bilgi oturumlarımızdan birinde bize katılın. Burada daha fazlasını öğrenin.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Cape Town

  UCT Graduate School of Business Breakwater campus 9 Portswood Road V&A Waterfront, 8000, Cape Town

sorular