Keystone logo
University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Tanıtım

1911'den bu yana, HEC Lozan iş dünyası ve ekonomi dünyasında aktif oyuncular olmak için gelecek yöneticileri ve iş liderlerini eğitmektedir. HEC Lozan ayrıca akademik bir kariyer yapmak isteyen öğrencileri de hazırlar.

En iyi yönetim ve ekonomi okullarından biri olarak kabul edilen HEC Lozan, birinci sınıf eğitimi ve mükemmel araştırması ile kendisini farklı kılar. Görevinin temelinde, öğretim ve araştırma arasındaki bu sinerji , 100 yıldan fazla bir süredir okulun başarısını sağlamıştır. HEC Lozan, yetkin ve sorumlu yöneticileri ve girişimcileri eğitmek ve ayrıca kuruluşlara, işletmelere ve politika yapıcılara danışmanlık yapmak için araştırmalar kullanır.

Okulun ve programlarının uluslararası sıralamada yer aldığı yer ve bilimsel dergi yayınları, prestijli EQUIS ve AMBA organizasyonları tarafından verilen akreditasyonlarda olduğu gibi, eğitim ve araştırmalarının kalitesini gösterir.

Güçlü bir uluslararası üne sahip olan dinamik HEC Lozan, Avrupa ve küresel düzeyde entegre yönetim ve ekonomik eğitimde lider bir kamu kurumu olarak gelişimini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Kısaca HEC Lozan

. Gelecekteki kariyerler için sağlam bir temel oluşturan öğretimde mükemmellik. 350 araştırmacı ile üst düzey araştırma
. Güçlü uluslararası etki: her yıl 130'dan fazla uluslararası akademik ortaklık ve 400 değişim öğrencisi
. İş dünyasında 13.000 mezun ağıyla sıkı sıkıya bağlı ve İsviçre ve yurtdışındaki şirketler, kuruluşlar ve kamu yetkilileri ile yakın ilişkiler
. Hepsi kampüste aktif olan 15'ten fazla öğrenci birliği
. Öğrenciler ve şirketler arasında bir temas noktası görevi gören bir Kariyer Merkezi
. Executive MBA ve Executive Education ile sürekli bir eğitim platformu

Konumlar

  • Lausanne

    Extranef Building - University of Lausanne

programlar

sorular