Keystone logo
University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

Tanıtım

İşletme Fakültesi Hakkında

Louisville Üniversitesi İşletme Fakültesi, akademik programlarımız, araştırmalarımız ve toplum sosyal yardım faaliyetlerimizle kentimizin, bölgemizin ve daha geniş iş dünyasının entelektüel ve ekonomik canlılığını arttırmaktadır. Girişimcilik, yenilikçilik, eleştirel ve titiz düşünme, çeşitli fikirler ve insanlar yoluyla hayatın geliştiğine inanıyoruz.

Bizim yaklaşımımız

Yarının liderlerini eğitiyoruz. Farklı, kapsayıcı ve destekleyici bir toplulukuz. Risk alma, meraklı olma ve pratik deneyime değer veriyoruz. Hepsi mükemmellik taahhüdü ile birlikte bağlı. LEAP, İşletme Fakültesi'nde benzersiz olanı temsil eden bir kısaltmadır. Bu ayrım noktaları, niyetimizi tanımlar ve ileriye dönük olarak faaliyetlerimizi yönlendirir.

LEAP: Farklılık Noktalarımız

Girişimcilik ruhu, Louisville Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde yaptığımız her şeyle ders veriyor. Toplumsal büyüme, istihdam yaratma ve refah için çok önemlidir. İnşaatçılar, yaratıcılar ve yapanlar olan öğrencilerimize bağlıyız. Onlara bu girişimci ruhu alma ve dünyayı değiştirme araçları veriyoruz. Bu taahhüt, Kolej'in okulun amacını ve rehberlik faaliyetlerini tanımlayan ayırt edici nitelikleri için kullanılan bir kısaltma (Louisville Girişimci Hızlandırma İlkesi) olan LEAP tarafından kodlanmıştır.

 • L (Louisville): Louisville Üniversitesi İşletme Fakültesi derinden ve kasıtlı olarak “Louisville'den” oluşmaktadır. Şehrin güçlü yönlerini temel alıyoruz ve bu güçlü yönlere kasıtlı ve karşılıklı şekilde katkıda bulunuyoruz. Tüm Louisville'i ve tüm vatandaşlarını daha iyi hale getirmeye kendimizi adadık, çünkü aynı zamanda şehir bizi tanımlar ve stratejilerimizi ve programlarımızı temel alır. Bu il vizyonu değil; İşletme Fakültesi, Louisville'i hayati bir küresel şehir yapan şeyin önemli bir parçasıdır.
 • E (Girişimcilik): Olanaklara ve uzmanların arayışlarına odaklanan girişimcilik zihniyetlerini geliştirme konusunda kanıtlanmış bir gücümüz var. Bu girişimcilik oryantasyonu, özellikle yeni girişim yaratmaya odaklanan programlarda kendini gösterir ve tüm öğrencilerimize fırsat tanıma ve yaratıcı değişimin iyimser zihniyetini sağlayarak, tüm programları boğar.
 • C ( Hızlanan): İlkelere bağlı tutkuların peşinde koşan herkese erişim sağlama ve yaşamları hızlandırma konusunda büyük bir başarı geçmişimiz ve bitmeyen bir tutkumuz var. Yaşamları hızlandırma konusundaki bu vurgu, farklılıklar, görülen ve görünmeyen farketmeksizin, herkesin - tüm yaşamların proaktif katılımını ve farklı, besleyici ve destekleyici bir organizasyonda farklı geçmişlere ve bakış açılarına sahip olmalarını vurgulamaktadır.
 • P (Prensipli): Etik ve dürüstlük içinde hareket eden, dünyayı değerleri ve özlemleriyle tutarlı bir şekilde değiştiren sürdürülebilir, sosyal açıdan sorumlu örgütleri şekillendiren ilkeli vatandaşlar ve iş liderleri üretmede dünya lideri olarak güvence altına almaya kendimizi adadık.

Misyon

Louisville Üniversitesi İşletme Fakültesi, öğrencilerimizi sorumlu ve ödüllendirici kariyerlere hazırlayan yüksek kaliteli lisans ve lisansüstü işletme programları sunmaktadır. Akademik programlarımız, araştırmalarımız ve toplum sosyal yardım faaliyetlerimizle kentimizin, bölgemizin ve daha geniş iş dünyasının entelektüel ve ekonomik canlılığını arttırıyoruz. Kalıcı bir şey inşa ediyoruz.

Vizyon

Louisville Üniversitesi İşletme Fakültesi, bu bölgede önde gelen işletme okulu ve ABD'deki önde gelen büyükşehir işletme okullarından biri olarak tanınacaktır. Bunları gerçekleştirmek için:

 • Öğrencilerimiz arasında girişimci bir bakış açısı geliştiren programlar sunarak ve öğrencilerimize yeteneklerini rekabetçi bir ortamda gösterebilmeleri için fırsatlar sunarak girişimcilik alanındaki ulusal itibarımızı geliştirin.
 • Yüksek lisans ve lisans seviyesindeki öğrencilere çok çeşitli uluslararası öğrenme deneyimleri sunun ve fakülteye yurtdışında eğitim ve araştırma olanakları sağlayın.
 • Lisans öğrencilerine fonksiyonel uzmanlık olanakları sunar.
 • Lisansüstü işletme programı teklifleri için yenilikçi bir menü geliştirin.
 • Üniversitemizin önde gelen büyükşehir araştırma üniversitesi olma misyonuyla tutarlı bir destekleyici fakülte araştırma ortamı oluşturun.
 • Bölgenin ekonomik canlılığını akademik programlar ve topluluk sosyal yardım faaliyetleri ile arttırın.

İşletme Sıralaması

Louisville Üniversitesi, dünyanın en iyi MBA programlarından biri olarak kabul edilmekten gurur duymaktadır. Girişimcilik ve serbest girişime odaklanmamız, sürecek bir şey inşa etmek isteyen öğrenciler ve fakülteler için en iyi işletme fakültelerinden birini oluşturur.

Best Masters 2019 Dünya Çapında Sıralaması

 • 45 Tam zamanlı MBA
 • 56 Profesyonel Mba
 • 63 Girişimcilik MBA
 • 32 Muhasebe Master (MAC)
 • 37 Executive MBA.

Toplum katılımı

Gelişen bir Louisville topluluğu, İşletme Fakültesi misyonunun merkezinde yer almaktadır. Ve bu tek yönlü bir yol değil. Bundan faydalanmak için lise öğrencileri de dahil olmak üzere, toplum üyeleri için programlarımız, ticari yarışmalarımız ve kaynaklarımız var, fakat aynı zamanda topluluğun onlardan öğrenmek ve fayda sağlamak için öğrencileri göndeririz.

Üniversite ve şehir ortaktır. Birlikte, toplumumuzun karşılaştığı sorunları çözebiliriz. Lise erişimi sayesinde, Thrivals konuşmacı programımız, Project Build ve daha pek çok şey, alanı dönüştürmeyi hedefliyoruz. Okulunuz, işyeriniz, aileniz veya kurumunuz için mevcut fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kampüs Özellikleri

İşletme Fakültesi, Louisville şehir merkezinin güneyinde yer alan ve Belknap Kampüsü olarak da bilinen UofL'nin ana kampüsünde yer almaktadır. 274 dönümde, 12 akademik kolejden yedisine (ve Auguste Rodin'in The Thinker heykelinin bir kadrosuna) ev sahipliği yapıyor. Belknap ayrıca futbol stadyumu (Cardinal Stadium), softball stadyumu (Owsley B. Frazier Cardinal Park), Cardinal Track and Soccer Stadium, Bass-Rudd Tennis Center ve beyzbol stadyumu (Jim Patterson Stadium) dahil olmak üzere birçok spor tesisimize ev sahipliği yapmaktadır. ). Basketbol takımlarımız şehir merkezindeki Yum! Merkez.

  Vize Gereksinimleri

  Şu anda ABD'de bir F1/J1 öğrencisiyseniz

  Lütfen Uluslararası Merkezden bir Transfer Öneri Formu alınız. Mevcut I-20 veya DS2019'unuzun, vize sayfanızın ve I-94 kartınızın bir kopyasını International Center-UofL'ye gönderin. UofL'den Form I-20 veya DS2019, Tavsiye Formu'na kadar düzenlenemez; I-20, vize sayfası ve I-94 kart kopyaları alındı. Ayrıca mevcut okulunuz tarafından SEVIS'te elektronik olarak transfer edilmeniz gerekecektir.

  UofL'ye kabul, belirli bir okulda belirli bir eğitim seviyesi içindir. Belirli bir konuda bir eğitim düzeyine kabul, daha yüksek bir düzeye veya başka bir konuya kabulün ardından geleceği anlamına gelmez. Derecesiz, özel veya koşullu öğrenci olarak kabul, bir derece için adaylığın daha sonra sonuçlanacağı anlamına gelmez; ne de meslek öncesi veya lisans sınıflarında okumak, bir profesyonel veya lisansüstü programa kabulü garanti etmez. İkinci Dil Olarak Yoğun İngilizce (IESL) Programının başarıyla tamamlanması, size böyle bir yazılı taahhütte bulunulmadıkça, akademik bir programa kabul edilmeyi garanti etmez.

  Not: UofL, uluslararası başvuru sahiplerini genellikle diplomasız veya özel öğrenci olarak kabul etmez.

  Kabul Ofisi ve Uluslararası Merkez'in tüm gereksinimlerini karşıladığınızda, UofL Uygunluk Sertifikasını (Öğrenci F1 Vizesi için Form I-20 veya Değişim Ziyaretçisi J1 için DS 2019) düzenleyecektir. Bu sertifika ABD vizesi almak için gereklidir. Form, akademik nitelikleriniz, İngilizce yeterlilik seviyeniz ve finansal desteğin onayı ile belirlenen kabul için uygunluğunuzu doğrulayacaktır. Bir akademik yıllık çalışmanın tahmini maliyeti de dahil edilecektir. Vize görüşme randevusu almadan önce SEVIS ücretini ödemeniz gerekecektir. Sertifika, geçerli bir pasaport, eğitiminiz için yeterli finansal desteğin kanıtı ve SEVIS ücretinin ödendiğini gösteren makbuz, vize görüşmeniz sırasında kendi ülkenizdeki ABD Konsolosluğu veya Elçiliğine götürülmelidir. I-20 veya DS 2019 ile ilgili sorular Uluslararası Merkeze e-posta ile gönderilebilir.

  ABD'de eğitim alma kararınız dikkatli bir planlama gerektirecektir. ABD kolejleri ve üniversiteleri hakkında tavsiye ve referans materyalleri için yerel ABD Konsolosluğu/ Elçiliği ile iletişime geçmenizi öneririz.

  Burslar ve fon sağlama

  MiktarSon başvuru tarihi
  College of Business Endowed Scholarships5,000 USDFebruary 15, 2021
  Young Professionals Association of LouisvilleFebruary 15, 2021

  Sıralamalar

  İşletme Sıralaması

  Louisville Üniversitesi, dünyanın en iyi MBA programlarından biri olarak kabul edilmekten gurur duymaktadır. Girişimcilik ve serbest girişime odaklanmamız, sürecek bir şey inşa etmek isteyen öğrenciler ve fakülteler için en iyi işletme fakültelerinden birini oluşturur.

  Best Masters 2019 Dünya Çapında Sıralaması

  • 45 Tam zamanlı MBA
  • 56 Profesyonel MBA
  • 63 Girişimcilik MBA
  • 32 Muhasebe Yüksek Lisansı (MAC)
  • 37 Executive MBA.

  akreditasyonlar

  AACSB Akreditasyonlu

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Louisville

   110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208, , Louisville

  sorular