Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

Tanıtım

MBA programları, öğrencilerimize yenilikçi ve dinamik programlar ve kurslar aracılığıyla hızlı tempolu, sürekli değişen iş dünyasında başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri sağlar. UNLV'deki öğretim üyeleri ve personel, başarılı bir kariyer inşa etmede ortaklarınız olmaktan gurur duyuyor.

Lee Business School, part-time akşam MBA programı sunmaktadır. Program, vizyon sahibi ve yaratıcı liderler olmak için geniş bir yönetim ve iş becerileri, bilgi ve araçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öğrenciler, çift diploma programları aracılığıyla en yeni konulara derinlemesine odaklanma ve uzmanlaşma fırsatına sahiptir.

UNLV'deki Lee Business School MBA Programı, küresel kariyer ve liderlik fırsatları arayanlar için tasarlanmıştır. Dünya hızla değişiyor ve günümüzün iş liderleri, yeni iletişim teknolojileri ve organizasyon yapıları tarafından desteklenen karmaşık bir iş ortamında yeni zorluklarla karşı karşıya. Yeni küresel pazarda başarı, işlevler arasında ve sınırların ötesinde çalışan yönetici ekiplerini gerektirir.

Konumlar

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    programlar

    sorular