Keystone logo
University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

Tanıtım

Batı Londra Üniversitesi - RAK Şubesi Kampüsü

UWL, istihdamla yakından ilişkili yüksek kaliteli eğitim için bir üne sahiptir. Öğrencilerimizi onları heyecan verici ve ödüllendirici kariyere bağlayan yenilikçi profesyoneller olmaya teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

İngiltere'nin en başarılı iş bölgelerinin kalbinde bulunan University, kendi disiplinlerinde zengin deneyim ve endüstrileri ile güçlü bağlantıları olan oldukça nitelikli personele sahiptir.

Yaptığımız her şey, seçtikleri kariyerlerini başarmak için öğrencilerimize akademik bilgi ve pratik beceriler kazandırmaktır. Biz Kariyer Üniversitesiyiz.


Burada West London Üniversitesi'nde yerel akademik altyapı sağlayıcımız olan Bilgelik Eğitim Grubu ile ortaklık kurduk. BAE, Orta Doğu ve Afrika'daki öğrencilere hizmet vermek için tek Şube Kampüsümüz.

Oldukça tecrübeli öğretim elemanları tarafından verilen, yüksek kaliteli, kariyer odaklı lisans ve lisansüstü dersler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Öğrenci merkezli ahlâkımızı Ras al Khaimah'a getiriyoruz; öğrencilerin müfredat, öğretim ve kampüs hayatı açısından yaptığımız her şeyin kalbinde olmasını sağlıyoruz. Öğrencilerin ihtiyaçlarına ve çalışma çalışanlarına uyum sağlamak için esnek zaman çizelgeleri sunuyoruz. Sınıflar İngilizce olarak verilir ve kazanılan nitelikler, burada İngiltere'de verilen ödüllerle aynı olacaktır.

West London Üniversitesi Şube Kampüsü, Akademi Bölgesi, Ras al Khaimah Birleşik Arap Emirlikleri:

Yeni başlatılan The West London Üniversitesi (RAKFTZ Şubesi), Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Ras al Khaimah Serbest Ticaret Bölgesi Akademik Bölgesi'nde bulunuyor. Bu, Batı Londra Üniversitesi'nin Ortadoğu'daki ilk Şube Kampüsüdür./strong>

Kampüs, Al Hamra'daki Ras Al Khaimah Emirliği'ndeki Umm Al Qaiwan sınırında merkezi bir konumdadır. Bu kampüsün yakınında bulunan dünyaca ünlü Seramik şirketi RAK Seramikleri. Fujairah emrinde doğrudan erişim ek bir avantajdır. Bu kampüs, doğrudan tüm kuzey emirliklerine Fujairah, Umm Al Quwain, Ajman, Sharjah ve Dubai'ye yakın olduğu için hizmet verebilir. Merkez, Dubai'ye arabayla 50 dakika, ulaşım Dubai dahil Kuzey Emirlikleri boyunca sağlanmaktadır.

Merkez, son derece deneyimli öğretim elemanları tarafından verilen çeşitli lisans ve lisansüstü dersler sunmaktadır. Sınıflar İngilizce olarak verilir ve kazanılan nitelikler, burada İngiltere'de verilen ödüllerle aynı olacaktır.

Sunulacak dersler arasında Yönetim, Finans ve Muhasebe ve Seyahat ve Turizm İşletmeciliği bulunur.

Kariyer ve çalışma ilerlemesi

Kurs tamamlandıktan sonra, MBA öğrencileri kendilerini daha fazla güvende hissedecek ve başkaları kendi başarılı işlerini yürütürken, birçok kişi uluslararası arenada bankacılık, danışmanlık, devlet ve kar amacı gütmeyen sektörler gibi büyüme alanlarına girdi.

MBA lisansüstü öğrencilerimiz şu anda şirketlerle çalışıyor:

Citibank
Accenture
GlaxoSmithKline
NHS Güvenleri
BBC
Yahoo
Starbucks
Kıta Lastikleri
The Times Hindistan
Jarvis Otelleri
Gardiyan

Çalışma ilerlemesi


Okurken daha fazla bilgi edinmek istediğiniz bir alanı keşfedebilirsiniz. Doktora çalışması, sizi profesyonel bir araştırmacı olarak başarıyla çalıştırmanıza yardımcı olacak araştırma ve genel beceriler geliştirmenize olanak tanır./>

Kariyer desteği


Derecelerimiz sizin için doğru olan kariyer bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mezunlarımızın% 96'sı mezuniyet tarihinden itibaren 6 ay içinde çalışıyor./>

İstediğimiz West London konumuyla BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, Middlesex Law toplumu ve Savoy Education Trust gibi pek çok ulusal ve çok uluslu kuruluşla güçlü bağlarımız var. Değerli işe yerleştirme sağlamada güçlü bir geçmişe sahibiz ve ayrıca Öğrenci Elçileri şemamız aracılığıyla Üniversitede gerçek bir deneyim sunuyoruz.

Çalışanlarımızın birçoğu ilgili sektörlerde başarılı geçmişi vardır ve kariyerinize nasıl başlayacağınız konusunda tavsiyelerde bulunabilir. Kariyer hizmetlerimiz, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli kariyer konularında uzman tavsiye ve rehberlik sunarak potansiyelinizi fark etmenize yardımcı olacaktır:

  • CV'ler
  • iş aramak
  • işe alım ve seçim usulleri
  • ilerideki çalışma.

Biz Kariyer Üniversitesiyiz.

Konumlar

Konumlar
  • Al Mamourah Street, Al Nakheel Al Hamra, , Al Jazirah Al Hamra

programlar

sorular