Keystone logo
University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

Tanıtım

Neden UWA seçmelisiniz


Kampüslerimizi ve tesislerimizi keşfedin, Eyaletimizin en eski üniversitesinin tarihini öğrenin ve bir UWA derecesinin sizi geleceğin kariyerleri için nasıl kurtaracağını keşfedin, sadece yarının işlerini değil.

Batı Avustralya'da ilk sırada yer almaktan ve dünyanın en iyi 100 üniversitesinde yer almaktan gurur duyuyoruz.

No1 - Öğrenci talebi ve araştırması için ilk eşittir.

7 - Konularımızdan yedisi dünyanın En İyi 50'sinde

Dünyanın en iyi 100 üniversitesinde ilk 100 - 96. sırada

74880_74854_2017.03.06UWAANNUAL-HR-61BusinessSchool.jpg


UWA'da çalışmak için beş neden

İnsanların hedeflerine ulaşmak için bize ilham veren şeyleri öğrenin.


Canlı öğrenci deneyimi

Swan Nehri'nin bitişiğinde bulunan Perth kampüsümüz, Avustralya'nın en nadide köylerinden biri olup, miras listesinde yer alan bahçeler arasında yer alan ikonik kumtaşı binalarıyla hizmet vermektedir. Perth'in ana alışveriş ve iş bölgesine sadece 10 dakika uzaklıkta ve şehrin muhteşem plajlarının çoğuna yakın konumdayız.

Kampüste, kafeterya, kütüphane, kitapçı, canlı bir kültürel bölge ve öğrenci hayatına tam anlamıyla katılabilmeleri ve katılabilmeleri için bir dizi kulüp ve dernek gibi bir dizi önemli kolaylığa sahip olacaksınız. Destekleyici Öğrenci Guildimiz, gönüllülükte elinizi deneyebileceğiniz, çeşitli konularda bağımsız tavsiyelerde bulunabileceğiniz veya kampüs içindeki ve dışındaki birçok farklı etkinliğe katılabileceğiniz anlamına gelir.


Yenilikçi kurs yapısı

Hangi hedeflere sahip olursanız olun, bir UWA derecesi bir olasılıklar dünyası yaratır. Bugünün işlerinin yaklaşık yüzde 40'ı 20 yıl içinde olmayacak (CEDA, 2015), bu yüzden geleceğin kariyerlerine daha iyi hazırlanacağına inanıyoruz.

Yenilikçi kurs yapımız, WA'daki türünün tek örneğidir ve küresel bir modele dayanmaktadır. Bu sizin çıkarlarınızı takip edebileceğiniz ve aynı zamanda kariyer fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bu esneklik sizi kalabalıktan ayırır ve gelecekteki kariyerinizi korumanın anahtarıdır.


Sıralamalar ve derecelendirmeler

2016 yılında, Good University Guide 2016'daki temel ölçütlere dayanarak öğrenci talebi, mezuniyet başlangıç ​​maaşları, araştırma yoğunluğu ve araştırma hibeleri için Avustralya'da ilk eşittir. QS Dünya Sıralaması bize en yüksek puanı verdi - 5 Yıldız - ve biz de Dünya çapında üniversitelerin en üst yüzde biri. Konu alanlarımızdan yedisi, QS World University Rankings in Subject'a göre dünyanın İlk 50'sinde yer almaktadır.


Yüksek lisans sonuçları

UWA dereceniz geleceğiniz için bir yatırımdır. Mezunlarımız sürekli olarak ulusal ortalama başlangıç ​​maaşlarını ve Devlet mezun istihdam oranlarını aşıyor. Değerli profesyonel ağ fırsatlarına ek olarak size pratik, gerçek dünya deneyimleri sunan güçlü endüstri ortaklıkları kutlarız. Bu uygulamalı öğrenme yaklaşımı, işverenler tarafından çok değerlidir ve kariyere hazır olmanızı sağlar. Mezunlarımız ilham vermeye ve toplum üzerinde olumlu bir etki yaratmaya devam ediyor.


Dünyayı araştırma yoluyla değiştirme

Araştırma yoğun bir üniversite olarak, Sekiz Grubunun (ülkedeki en iyi araştırma üniversitelerinin koalisyonu) ve Dünya Üniversiteler Ağı'nın yalnızca iki Avustralya üyesinden biriyiz. Aynı zamanda, öğrenci deneyimlerine odaklanmış yüksek kaliteli, yoğun araştırma ağırlıklı üniversitelerin Matariki Ağı'nın bir kuruluş üyesisindeyiz.

Yıllar boyunca, Nobel Ödüllü Profesör Barry Marshall da dahil olmak üzere, yüksek kalibreli, dünyaca tanınmış personel, araştırmacılar ve öğrenciler çekmeye devam ettik ve her yıl WA üniversitelerine yapılan araştırma fonlarının yaklaşık yüzde 80'ini alıyoruz.

74881_74849_2017.03.09UWAANNUAL-HR-66.jpg


Endüstri bağlantıları

UWA'da sadece bir dereceye kadar öğrenim görmeyecek, gelecekteki kariyeriniz için değerli bir deneyim kazanacaksınız.


Mentorluk

Bire bir tavsiye için bir endüstri profesyoneli ile bağlantı kurun ve becerilerinizi geliştirin.


Krediye uygun olmayan deneyim

Sektör yerleşimleri ağımız, kullanılmayan yerleşimleri bulmanızı sağlar.


Kredi için yerleştirme

Kredi için yerleştirmeler veya pratikler derecenizin bir parçası olarak düzenlenir.

74882_74853_2017.03.20UWAANNUALDAY10.-116.jpg

Konumlar

Konumlar
  • 35 Stirling Highway, 6009, Perth

sorular