Keystone logo
University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

Tanıtım

A Stellenbosch Business School Üniversitesi (USB)Cape Town, Güney Afrika kuzey kesiminde Tyger Valley iş bölgesinde yer almaktadır, uluslararası akredite yönetim ve liderlik programları geniş bir yelpazede sunuyor.

USB uluslararası iş okul ağı bir üst okulu olarak kabul edilmektedir. AACSB, EQUIS ve AMBA: Bir Afrikalı üniversite ilk okul her üç uluslararası akreditasyonları almak oldu. USB ayrıca PMR.africa tarafından 2015 Güney Afrika'da No 1 iş okulu seçildi.

Genel olarak, USB, iyi topraklı iş eğitim ve araştırma yoluyla sorumlu liderlerini geliştirmek için çaba göstermektedir.

USB bulunuyor programları ötesinde Güney Afrika, diğer Afrika ülkeleri ve için geçerlidir. Aşırı ve 2016 den daha kısa bir süre içinde sunulan USB bulunuyor amiral gemisi MBA, yukarıda USB Kalkınma Finans, Liderlik Gelişimi, Yönetim Koçluğu, Vadeli Çalışmaları ve Proje Yönetimi programları sunmaktadır.

Programlar Portföy:

MBA (Full-time ve Modüler) Kalkınma Finans MPhil Vadeli Çalışmalar MPhil Yönetim Koçluk MPhil İşletme Doktora Kalkınma Finans Doktora Gelecek Çalışmaları Doktora İşletme Yönetimi ve Yönetim Yüksek Lisans Diploması Vadeli Çalışmalar Yüksek Lisans Diploması Liderlik Geliştirme Yüksek Lisans Diploması Proje Yönetimi Yüksek Lisans Diploması Kalkınma Finans Yüksek Lisans Diploması Finansal Planlama Yüksek Lisans Diploması Yönetici eğitimi

Eğer USB seçmelisiniz sebepleri

Üç uluslararası akreditasyon

USB AACSB, EQUIS ve AMBA akreditasyon şeklinde kalite garantisi vardır. USB Afrikalı bir üniversite ilk okul işletme okulları için üç uluslararası akreditasyonları tutmak oldu.

Uluslararası poz

USB bulunuyor uluslararası katılım, uluslararası öğretim üyeleri ve değişim öğrencileri ziyaret üç uluslararası akreditasyonları, uluslararası öğrenci vücut tarafından gösterilmiştir, MBA programı, Afrika kıtasının birçok yerinde varlığını bir yabancı iş okulda zorunlu MBA Uluslararası Çalışma Modülü ve tüm kıtalarda işletme okulları ile ortaklıklar.

Afrika odaklı uzmanlık

USB Afrika'da iş bilgisi ortağıdır. Okul, kalkınma finansmanı, etik ve kurumsal yönetişim, kişisel liderlik gelişimi, yönetim koçluğu, vadeli araştırma ve gelişmekte olan ülke ekonomisi gibi alanlarda kendi Afrikalı-odaklı uzmanlık için bilinen haline gelmiştir.

Liderlik gelişimi

Liderlik gelişimi üzerine güçlü bir odaklanma bizim programlarının parçasını oluşturan - Liderlik Geliştirme MBA ve Yüksek Lisans Diploması özellikle. USB bulunuyor liderlik uzmanlık uluslararası standartlara karşı benchmarked ve saygın araştırma kurumları büyüyen bir organ tarafından desteklenmektedir.

İşbirlikçi öğrenme

İşbirlikçi öğrenme USB bulunuyor programlarının önemli bir özelliğidir ve bu yoğun nişan bizimle okuyan hayat değiştiren bir deneyim katkıda bulunur. Her öğrenci farklı niteliklere, yönetim deneyimi ve masaya kültürel bilgiyi getiriyor.

Çeşitlilik

USB adresinden çalışma yolculukta, size ülke ve kültürlerden geniş bir yelpazede insanlarla işbirliği yapacaktır. Öğrenciler, Güney Afrika, Afrika ve dünyanın geri kalanı üzerinde geliyor. Bu çeşitlilik öğrenme deneyimi derinlik katacak ve size bir ömür boyu sürecek iş bağlantıları ve diğer öğrenciler değerli ağlar kurmak için yardımcı olacaktır. www.usb.c.za

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Cape Town

    Carl Cronjé Drive, Bellville, 7530, Cape Town

sorular