Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik İşletme Yüksek Lisansı - Finans Mühendisliği
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

İşletme Yüksek Lisansı - Finans Mühendisliği

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

USD 480 / per credit

harmanlanmış

Tanıtım

İlk olarak 1966 yılında İşletme ve Ticari İlimler Fakültesi adı altında kurulan okul, Yakın Doğu'da işletme eğitiminin öncülerinden biri olarak kabul edilmiş ve daha sonra 2018 yılında İşletme Okulu adını almıştır. USEK'in bir parçası olarak, kurulduğu günden bu yana, öğrencilerine sürdürülebilir kalkınma kapsamında organizasyonları nasıl yöneteceklerini öğretmeye kendini adamış ve aynı zamanda özenle korunan ve özenle korunmuş bir miras olan Lübnan Maruni Tarikatı'nın üç yüz yıllık geleneğine bağlı kalmaya devam etmektedir. durmadan zenginleşti.

50 yılda, BBA, MBA ve Ph.D.'de Amerikan Kredi Sistemi altında yerel ve bölgesel pazarlara geniş bir uzmanlık yelpazesi sunmayı başardık.

Misyon

Öğrenci merkezli bir ortamda iş dünyasında kaliteli programlar sunuyoruz ve öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Çok disiplinli programları zenginleştirerek, girişimci bir ruhu besliyor ve Lübnan ve bölgenin sürdürülebilir kalkınması için sivil fikirli ve etik açıdan sorumlu profesyonelleri mezun ediyoruz.

Müfredat

Burslar ve fon sağlama

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular