Keystone logo
Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

Tanıtım

Valparaiso University 15'in üzerinde yüksek lisans programı sunan ve dünyanın dört bir yanından öğrencileri çeken en üst sıralarda yer alan bir üniversitedir. Profesyonel kariyer geliştirmeye odaklanan Valpo'daki misyonumuz, daha iyi bir dünya yaratmak için topluluklarına hizmet eden liderler yaratmaktır. Programlarımızın her biri, daha iyi bir dünya yaratmak için başkalarına hizmet etmenin önemini vurgularken, lider olmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri ele alır. AACSB tarafından akredite edilmiş işletme programlarımızdan bir MBA seçebilirsiniz.

İşletme okulumuz, dünyadaki işletme okullarının ilk %5'indedir ve sürdürülebilirlik ve etik uygulamalara odaklanarak liderlere “İyilik Yaparak İyi Yap” yardımcı olur. Bilgi teknolojisi programımız STEM sertifikalıdır ve ABD'de genişletilmiş OPT ve CPT fırsatlarına kapı açarak mezunları dünya çapında iş ve endüstride çalışmaya hazırlar. Epidemiyolojiye odaklanan Halk Sağlığı yüksek lisans programımız, öğrencileri gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerdeki ihtiyaçları karşılamaya hazırlar.

Uluslararası Ekonomi Yüksek Lisanslarımız, mezunları çeşitli özel ve devlet kurumlarında çalışmaya hazırlamada liderdir. Sağlık Meslekleri Koleji'ndeki popüler programlar arasında, yeni nesil hemşireleri eğitebilecek uygulayıcıları geliştirmek için hemşire eğitimcileri yetiştirmeye odaklanan Hemşirelik Yüksek Lisansları ve Mesleki Terapi Doktoru derecesi bulunmaktadır.

Fen Edebiyat Fakültesi'nde öğrenciler spor yönetimi, dijital ve spor medyası, veri analitiği ve modelleme ve daha pek çok alanda dereceler alırlar! Chicago'dan sadece 1 saat uzaklıkta bulunan Valparaiso University , ülkenin en büyük şehirlerinden birine erişimi olan kişiselleştirilmiş hizmetler sunan küçük bir okuldur. 40'tan fazla ülkeden büyüyen Valparaiso University mezun listesine katılın ve kendiniz için istediğiniz geleceği yaratın.

Konumlar

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

sorular