Keystone logo
Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Tanıtım

Böylece ilk vatel Okulu benzersiz ve temel bir eğitim yöntemiyle Paris'te açıldı: teorik derslere sahip olmak ve ardından sınıfta öğrenilenleri kullanarak profesyonel bir deneyim yaşatmak. Bunu başarmak için, her vatel Okulunun, öğrencilerin bilgilerini gerçek müşterilerle profesyonel olarak uygulayarak kontrol edebilecekleri Kampüs içinde bir uygulama restoranı ve / veya oteli vardı.

vatel Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika'da bulunan 50 otelcilik yönetimi okulu vardır. Aynı misyonu paylaşıyorlar: genç nesilleri uluslararası otelcilik ve turizm yönetimi endüstrilerinde profesyonel geleceklerini inşa etmeye hazırlamak.

vatel karar verdi: Konaklama endüstrisinde iki asırlık geçmişe dayalı, yüksek kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine dayalı yönetim tekniklerini öğretmek. Bu, otelin bulunduğu ülkeden personeline kadar müşterilerin tüm kültürel yönlerini içerir; Tüm dünyada kalite, zevk ve mükemmellik işareti olarak tanınan Fransız misafirperverlik sanatını sunmak; Grubumuzun faaliyet gösterdiği, Fransızca konuşulmayan tüm ülkelerde Fransızca öğretin.

Şu anda dünya çapında çalışan 35.000 mezunumuz var ve kendilerine Vateliens adını vermekten ve dünyanın en güzel otellerinde çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Konumlar

 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   sorular