Keystone logo
Vatel Turkey

Vatel Turkey

Vatel Turkey

Tanıtım

Vatel'in Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika'da bulunan 50 otelcilik yönetimi okulu vardır. Aynı misyonu paylaşıyorlar: genç nesilleri uluslararası otelcilik ve turizm yönetimi endüstrilerinde profesyonel geleceklerini inşa etmeye hazırlamak.

Vatel karar verdi:

  • Konaklama endüstrisinde iki yüzyıllık tarihi temel alan, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan yönetim teknikleri. Bu, otelin içinde bulunduğu ülkeden, içinde çalışan personele, müşterilerin tüm kültürel yönlerini içerir.
  • Tüm dünyada kalite, iyi tat ve mükemmelliğin bir işareti olarak tanınan Fransız misafirperverlik sanatını aktarın.
  • Grubumuzun faaliyet gösterdiği, Fransızca konuşulmayan tüm ülkelerde Fransızca öğretin.

Artık dünya çapında çalışan ve kendilerini Vateliens olarak adlandırmaktan ve dünyanın en güzel otellerinde çalışmaktan gurur duyan 35.000 mezunumuz var.

En İyi Otelcilik Yönetimi Okulu

Vatel Grubu ve dünyanın dört bir yanındaki kampüsleri, 42 prestijli uluslararası okula karşı yarışan 17. Worldwide Hospitality Awards'da “En İyi Otelcilik Yönetimi Okulu” ödülünü kazandı.

Gerçekler

  • 55-kampüs
  • Otelcilik ve Turizm İşletmeciliğinde 1. Dünya Çapında İşletme Okulu Grubu
  • 9.000-Öğrenci
  • Sektördeki profesyoneller tarafından En İyi Otelcilik Okulu 1. Ödülü
  • 35,000-Mezunlar

Yüksek Eğitimli ve Çok Profesyonel Öğretmenler

Öğretim kadrosu, gelecekteki başarınızda çok önemli bir rol oynar. VATEL İstanbul'da öğretmenler bilgi birikimlerini ve tutkularını size aktarıyorlar. Otelcilik alanının gerçekliğine yakın etkileşimli eğitim yöntemleri sayesinde. Geleceğin yöneticileri olarak teknik, kavramsal ve analitik becerilerinizi geliştirmeniz için size araçlar sağlarlar. İster üniversite hocaları, ister kendi alanlarındaki mükemmeliyetleri için seçilmiş misafir öğretim görevlileri olsun, VATEL öğretim kadrosunun uzun süreli bağlılığı, kariyer boyu başarınıza katkıda bulunur.

Eğitim hedefleri

Uluslararası bir ortamda, yönetim, ekip liderliği ve yönetim tekniklerinde uzmanlaşmak. Bir şirkette operasyonel yönetici olma hedefiyle profesyonel, yasal, ekonomik ve dil becerilerini geliştirmek.

Vatel İstanbul'dan Büyük Fırsat: Bir Dönem İstanbul'da, Bir Dönem Fransa'da Eğitim!

VATEL İstanbul, uygulamalı başvuru döneminiz için size harika bir fırsat sunuyor!

Artık teorik döneminizi 3 ay İstanbul'da, ardından 10 hafta pratik uygulamalarınızı Fransa'nın güneyinde bulunan otel-kampüsümüzde geçirebilirsiniz: Nimes...

Yerel kalırken uluslararası olamazsınız!

kabul

Konumlar

Konumlar
  • Mebusan Yokuşu Sokak No:15 Beyoğlu, 34000 Istanbul, Istanbul

sorular