Keystone logo
Vatel USA Los Angeles'ta Otelcilik Yönetiminde Konsantrasyonlu MBA
Vatel USA

Los Angeles'ta Otelcilik Yönetiminde Konsantrasyonlu MBA

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

* birim başına; tam MBA 36 birimdir

Tanıtım

Otelcilik Yönetiminde Konsantrasyonlu İşletme Yüksek Lisansı (MBA), öğrencileri etkili otelcilik sektörü yöneticileri ve liderleri olmaya hazırlayan yoğun ve yenilikçi bir derecedir. Program Vatel Konaklama İşletmeciliği Enstitüsü ve Alliant Uluslararası Üniversitesi ile ortaklaşa sunulmaktadır.

Kampüste, öğrenciler küreselleşen otelcilik endüstrisinde rekabet etmek için gerekli eleştirel düşünme, liderlik, yönetim ve girişimcilik becerilerini geliştirirler.

Öğrenciler, gruplarına göre uyarlanmış kurslarla grup halinde her programda ilerler. Grup yapısı, öğrencilerin mezun olmak için ihtiyaç duydukları dersleri zamanında almalarını sağlar.

Alliant'ın öğretim üyeleri, yönetim eğitiminde uzmandır ve öğrencileri uluslararası otelcilik yönetiminde başarılı bir kariyere hazırlamak için çaba gösterirler.

Vatel USA","author_url":"","source":""}" />

148159_LA4cgood_preview.jpeg

Ücretli Stajlar:

Pratik mesleki deneyim, akademik programlarımızın önemli bir bileşenidir ve konukseverlik endüstrisinin bütünsel bir anlayışını sunarak her öğrencinin mesleki hedeflerinin tanımını ve başarısını geliştirir. Bu programdaki önceki öğrenciler, Vatel ortakları St. Regis, Four Seasons, Peninsula, Waldorf Astoria, SLS veya Sofitel gibi otellerde çalışmışlardır. Vatel'in Kariyer ve İstihdam Merkezi, öğrencilerin zorunlu stajlarını bulmalarına yardımcı olur.

Los Angeles'ta Eğitim ve Eğitim!

Los Angeles, ülkenin en çeşitli ve aktif şehirlerinden biri ve dünyanın eğlence başkentidir. Çoğunlukla baş harfleri LA ile anılan ve Melekler Şehri lakaplı Los Angeles bir dünya ticaret, uluslararası ticaret, eğlence, kültür, medya, moda, bilim, teknoloji ve eğitim merkezidir. Los Angeles, dünyanın en etkili şehirlerinden biri olarak kabul edilir. En lüks otel markaları Los Angeles ve çevresinde bulunur.

Alliant'ın Los Angeles kampüsü, Los Angeles County'nin batı San Gabriel bölgesindeki Elhamra'da yer almaktadır. Los Angeles şehir merkezine sadece sekiz mil uzaklıktaki kampüs, öğrencilere yayılan metropole anında erişim sağlar.

Kampüsün çevresi dinamik bir eğlence, iş ve endüstri yoğunluğudur.

Kampüste 23 sınıf, bir video konferans odası, entegre bir bilgisayar sınıfı, bir bilgisayar laboratuvarı, grup çalışma alanları ve iki öğrenci salonu bulunur. Her yıl 600'ün üzerinde öğrenci bir dizi okul ve programa kaydolmuştur.

Alliant International University, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bölgesel bir akreditasyon kuruluşu olan WASC Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Vatel USA","author_url":"","source":""}" />

148161_banner-LosAngeles.jpg

MBA Müfredatı: Kurs teklifleri ve Sırası değişebilir.

 • Stratejik Pazarlama Yönetimi
 • Örgütsel Davranış ve Küresel Liderlik
 • Stratejik Yönetim
 • İşletmeler için İstatistiksel Analiz ve Modelleme
 • Yönetimsel Karar Verme Teknolojisi
 • Finansal Yönetim
 • Operasyon Yönetimi ve Lojistik
 • Bitirme Taşı: Yeni Çağda Yönetim veya Proje veya Mesleki Uygulama Stajı [3]
 • Konsantrasyon Kursları [4]

Ağırlama Yönetimi Konsantrasyonları

 • Ağırlama için Satış Yönetimi
 • Konaklama ve Turizmde Eğilimler
 • Misafirperverlikte Girişimcilik
 • Konaklama Sektöründe Kariyer, İşgücü ve Yetenek Gelişimi

kabul

Müfredat

Sıralamalar

Program Sonucu

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Tesisler

Okul Hakkında

sorular