Keystone logo
Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Warsaw University Of Technology Business School

Tanıtım

112357__APT8752.jpg

Executive MBA programı başlatmayı planlıyor ve sizin için doğru yönü mü arıyorsunuz? 26 Mart, 5:00 PM web semineri için bize katılın
Buradan kaydolun - https://link.do/yKdSJ


Hakkımızda

Warsaw University Of Technology Business School , yüksek kaliteli yönetim eğitimi sunan en iyi Polonya okulları arasındadır. Okul 27 yıldan fazla bir süredir ameliyat etti. Düzenli olarak ulusal sıralamaların başında sıralanmıştır ve uluslararası sıralamalardaki konumunu sürekli olarak geliştirmektedir. Okulun amacı, bugünün dünyasını ve aynı zamanda işletme liderleri olarak kendi rollerini açıkça anlayan yöneticileri yetiştirmektir. Misyonumuz, başkalarına rehberlik edebilecek ve sürekli olarak kendi bilgi, beceri ve yetenekleri üzerinde çalışan sorumlu liderler yetiştirmektir.

Misyonumuz sorumlu liderler yetiştirmektir.

Liderler için bir okul

Modern ekonomi ve toplum, gerçek liderlere ihtiyaç duyuyor - stratejik olarak planlama yapabilme, sorumlu davranma, sorunları etkin bir şekilde çözme, hesaplanan riski alma ve isteklerini başkalarıyla paylaşma yeteneğine sahip liderler. Yönetsel ve girişimci becerilerini geliştirmeli, ekonomiye ve kendi organizasyonlarına derinlemesine bir içgörü sağlamalıdır. Liderlerin ayrıca açık fikirli, esnek olmaları ve çevrelerinde meydana gelen değişimlere ayak uydurabilmeleri gerekir.

WUT Business School, başkalarının bakış açısını anlayan, başkalarına ikna eden ve önderlik eden insanları şekillendirir.

Avrupa Deneyi

Warsaw University Of Technology Business School 1991 yılında cesur bir deney sonucu kuruldu. Dört kurum tarafından ortaklaşa kuruldu: en iyi Polonya teknik üniversitesi, Varşova Teknoloji Üniversitesi ve Batı Avrupa'daki üç prestijli işletme okulu - HEC İşletme Okulu (Paris, Fransa), Londra İşletme Okulu (İngiltere) ve NHH Norveç Ekonomi Okulu (Bergen, Norveç). Bu nedenle, WUT Business School en başından beri, kurucuların sürekli katılımı sayesinde başarılı bir şekilde sürdürülen gerçekten uluslararası bir karaktere sahipti. Okul, uzun yıllar boyunca, önde gelen Avrupa yönetim okulları tarafından oluşturulan Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı'nın bir üyesidir.

110414_inauguracja2018-64.jpg

En Yüksek Eğitim Kalitesi

Warsaw University Of Technology Business School , modern dünyanın karmaşıklığına ve liderlerin yüzleşmesi gereken yüksek beklentilere cevap veren kendi eğitim modelini geliştirmiştir. Model üç ayağa dayanmaktadır:

  • bilgi ve beceri geliştirme
  • bilgiyi pratikte kullanmak
  • öğrencilerin kişisel gelişimi

Modelimiz, modern ekonominin ve toplumun karmaşıklığının, çeşitli faaliyet alanları arasındaki ilişkilerin yanı sıra liderlerin yüzleşmesi gereken zorlukların anlaşılmasına yöneliktir. Polonyalı ve yabancı bilim insanlarından ve uygulayıcılardan oluşan bağımsız ekipler, müfredatın en yüksek kalitede kalmasını sağlar.

Öğrencilerimizin beklentilerini karşılayan eğitim sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Mezunlar Ağı

Eğitim kalitesi dışında, MBA programlarımız 'mezunlar' ağımız WUT Business School'un en büyük avantajıdır . Mezunlarımız dünyanın her tarafına yayılmış, örgütlerde ve çoğu zaman üst sıralarda yer almakta, kendi girişimlerini geliştirmişlerdir. İşbirlikçi mezunlar ağı sayesinde mezunlarımız eşsiz iş fırsatları yaratıyor.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Warsaw

    Warsaw University of Technology Business School Koszykowa 79, 02-008 Warsaw, 02-008, Warsaw

sorular