Keystone logo
Waseda Business School Uluslararası MBA Programı
Waseda Business School

Uluslararası MBA Programı

Tokyo, Japonya

2 Years

Ingilizce,

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 33.900 *

Kampüste

* yaklaşık olarak

Tanıtım

İngilizce olarak gerçekleştirilen Tam Zamanlı, İki Yıllık Program

Uluslararası MBA programı, İngilizce olarak yürütülen tam zamanlı, iki yıllık bir programdır. Bu bizim önde gelen MBA programıdır. Öğrencileri küresel iş liderleri olmaları için eğitmek amacıyla uluslararası bir bolluk sağlamak için tasarlanmıştır.

Japonya'daki en büyük İngilizce öğretmeli MBA Programlarından biri

Her yıl dünyanın dört bir yanından yaklaşık 70 öğrenci bu programa kabul edilmektedir. WBS'de geliştirilen ilişkiler mezuniyetten sonra devam eder. WBS de dahil olmak üzere Waseda Üniversitesi, Japonya'daki en büyük ölçekli mezunlar ağına sahiptir. Waseda Üniversitesi'nden mezun olmak Japonya'da iş için fırsat kapıları açar.

Japonca öğretilen ve İngilizce öğretilen sınıflar arasındaki Öğrenci Etkileşimi

Bu program, İngilizce öğretilen tüm dersleri alarak tamamlanmış olsa da, Japonca ve uluslararası öğrenciler arasındaki etkileşimi kolaylaştırmak için bir çift dil dersleri geçiş / başarısız olarak sunulmaktadır. Bu kurslarda, öğrenciler İngilizce ya da Japonca olarak eğitmenlerin her iki dilde özetledikleri ve tercüme ettikleri gibi katılabilirler. Buna ek olarak, Japonca dilinde yeterlik sahibi olan veya geliştiren öğrenciler Japonca kurslara kayıt yaptırabilirler. Bu eşsiz sistem öğrencilere Japonya ve Asya'daki çeşitli ülkeler hakkında bilgi edinme fırsatı verecektir.

Benzersiz Seminer Sistemi

Öğrenciler, araştırmak istedikleri aynı alanla toplanan küçük bir gruptan oluşan bir Zemi (seminer) dersi seçerler. Her bir zemi , her alanda uzmanlaşmış bir profesör tarafından yönetilir ve öğrencilerin diğer üyeleriyle birlikte tartışması ve araştırması gerekir. Öğrenciler bilgilerini genişletebilir ve aynı zamanda yüksek kaliteli bir kültürlerarası insan ağı kurabilir.

broşür

Dijital broşür burada .

akreditasyonlar

Okul Hakkında

sorular