Keystone logo
Westford University College Bilgi Teknolojisi MBA
Westford University College

Bilgi Teknolojisi MBA

12 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Bilgi Teknolojisinde MBA (BT)
UCAM, İspanya tarafından ödüllendirildi

BAE (Dubai, Sharjah, Abu Dabi), Suudi Arabistan (Riyad, Cidde), Nijerya (Lagos, Abuja), Güney Afrika (Cape Town, Johannesburg, Durban), Ruanda, Gana'dan çevrimiçi, yarı zamanlı veya uzaktan eğitim modunu inceleyin , Hindistan vb.

Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, işletmeler büyük ölçüde bilgi ve teknolojiye güveniyor. Şirketler, interneti pazarda güçlü bir varlığın ek bir aracı olarak kullanma veya yalnızca çevrimiçi satışlara bağlı kalma konusunda sürekli ikilemler içindedir. Sadece pazarlama, üretim ve proje yönetimiyle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda daha iyi verimlilik ve etkinlik için teknolojinin artan kullanımını da gösterir. Bu nedenle, geleneksel işletme yönetimi bilgisine ek olarak, teknolojik sistemleri devreye alma ve anlama becerisi, günümüzde başarılı bir profesyonel olmanın temel şartıdır. Bilgi Teknolojisinde MBA, gelecekteki büyümenin güçlü ayakları olan modern teknolojilerin araçları ve teknikleri hakkında size daha derin bilgiler verecektir. IT MBA programımız strateji, liderlik, karar verme üzerine modüller aracılığıyla işletme yönetimi becerilerini geliştirmede çok yönlüdür; rekabet avantajı elde etmek için teknolojik trendler anlayışıyla daha da güçlendi. Bilgi Teknolojilerindeki çevrimiçi MBA programımız, sizi işin yanı sıra BT sistemlerini yönetmek için gereken gerekli becerilerle donatacaktır. BT alanındaki bu çevrimiçi MBA disiplinlerarasıdır ve iş ve teknolojiyi güçlü bir şekilde bütünleştirir ve sizi oldukça değerli bir beceri seti ile zenginleştirir.

UCAM - CIQ İkili Sertifika Programı

Westford'daki çift sertifika MBA Programı, alanda onlarca yıllık deneyime sahip ünlü fakülte tarafından kolaylaştırılacaktır. Program süresince, öğrenciler sektöre özgü vaka çalışmaları, iş simülasyonları ve hazırlıksız hale getirilecek. Bilgi Teknolojileri MBA programına kayıtlı tüm öğrenciler, Westford'un 1000'lerce dergi ve kitabı içeren e-kütüphanesine erişebilecek. Programın tamamlanmasından sonra, öğrenci UCAM, Murcia, İspanya kampüsündeki üniversite toplantısına katılma seçeneğine sahiptir.

UCAM Hakkında - Murcia Katolik Üniversitesi

UCAM, İspanya, Murcia merkezli mükemmelliğe sahip bir üniversitedir. 1995 yılında başlayan UCAM, 21.000 öğrenciden oluşan aktif bir öğrenci tabanına ve 1000'den fazla akademik personele sahiptir. UCAM, Murcia, İspanya'daki Uluslararası İşletme MBA programı ANECA tarafından akredite edilmiştir ve üniversite ENQA üyesidir. Universia ve EUA. UCAM, Stanford, Singapur Ulusal Üniversitesi ve Ulusal Teknoloji Üniversitesi dahil olmak üzere 300'den fazla üniversiteden oluşan stratejik bir ortaklık ağına sahiptir. UCAM, Coca Cola, Microsoft, Soft ve SAP gibi endüstri liderleriyle kurumsal bir stratejik ortaklığa sahiptir. Bir spor üniversitesi olarak düşünün, UCAM'ın mezunları olarak 20'den fazla Olimpiyatı vardır.

CIQ hakkında

Cambridge International Qualifications, merkezi Birleşik Krallık'ta bulunan uluslararası bir ödüllendirme kuruluşudur. CIQ, dünya çapındaki profesyonelleri yönetim ve teknoloji konusunda ödüllendirir ve dünyanın önde gelen üniversiteleri ile bir ilerleme ortaklığına sahiptir. CIQ, Avrupa Yüksek Öğretimde Kalite Güvencesi Derneği üyesidir ve CIQ programları TQUK ve NCFE tarafından onaylanmıştır. CIQ aynı zamanda dünya çapında 100'den fazla kuruluşun kurumsal öğrenme ortağıdır.

Program Taslağı - Bölüm A

Bölüm 01, dördü çekirdek, ikisi özel modül olmak üzere altı modülden oluşur. Altı modül, altı aylık bir süre içinde teslim edilecek. Bölüm 01'i tamamlayan tüm öğrenciler, 120 UK Kredisine eşdeğer 40 AKTS alacaklardır.

  • Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Stratejik Değişim Yönetimi
  • Stratejik Yönetim ve Liderlik Operasyonları Yönetimi
  • Operasyon Yönetimi
  • Bilgi güvenliği yönetimi
  • Bilgi Teknolojisi stratejisi ve yönetimi

Program Taslağı - Bölüm B

Bölüm B, zorunlu bir modül ve tez çalışmasından oluşur. Bu süre 6 aydır ve A ve B Bölümünü tamamlayan tüm öğrencilere UCAM İspanya'dan Bilgi Teknolojisi alanında MBA derecesi verilecek ve 180 İngiltere kredisine eşdeğer 60 AKTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) alacaktır.

  • Sosyo-Ekonomik - Yasal Çevre
  • Tez çalışması

internet, cyber, network

teslim

İnternet üzerinden

Uluslararası İşletmelerde MBA, son teknoloji bir çevrimiçi öğrenme sistemi aracılığıyla verilecek ve tüm öğrenciler uluslararası dergilere ve kitaplara erişebilecek. Tüm programlar uluslararası öğretim üyeleri tarafından verilecek ve öğrenciler sisteme giriş yaparak üst düzey uluslararası fakültelerden canlı derslere katılabilecekler. Tüm oturumlar kaydedilecek ve öğrenciler boş zamanlarında dersleri dinleyebilecekler. LMS, şüpheyi açıklama oturumu ve çevrimiçi sınıf etkinliği için bir seçeneğe sahiptir. Dersler haftada iki kez (Pazar ve Salı) her biri üç saat süreyle yapılacaktır.

Sınıf Odası

Westford, sınıf oturumlarına katılmak isteyen öğrenciler için her Cuma Birleşik Arap Emirlikleri, Sharjah'daki kampüsünde sınıf oturumları düzenleyecek. Tüm oturumlar kıdemli öğretim üyeleri tarafından yapılacaktır. Tüm öğrenciler, ödev ve referans materyalleri ve günlükleri yükleme seçeneğine sahip son teknoloji öğrenim sistemine de erişebilecekler.

Neden WUC

2009 yılında kurulan Westford University College , BAE'deki en güvenilir yönetici eğitim kurumudur ve normal öğrenciler ve çalışan profesyoneller için en esnek öğrenme ve uygun fiyatlı programları (Mükemmel 'İş-Yaşam-Çalışma' Dengesi) sağlar. En beğenilen MBA Programları, Lisans Kursları, Profesyonel Programlar ve kurumsal eğitim sağlıyoruz. 5000+ Öğrenci, 3000+ Global Öğrenci, 34+ Kurs, 113+ Milliyet, 16+ Akademik Ortak, Piyasada 10+ Yıl.

Öğrenci Tabanımız

Dubai, Sharjah, Abu Dabi, Riyad, Cidde, Dammam, Umman, Bahreyn, Kuveyt, Katar, ABD, İngiltere, Kanada, Güney Afrika, Lübnan, Namibya, Nijerya, Hindistan, Malezya, Singapur vb.

Müfredat

Okul Hakkında

sorular