Keystone logo
Westford University College Mühendislik Yönetimi Mba
Westford University College

Mühendislik Yönetimi Mba

18 Months

Ingilizce

Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Mühendislik Yönetiminde MBA
UCAM, İspanya tarafından ödüllendirildi

BAE (Dubai, Sharjah, Abu Dabi), Suudi Arabistan (Riyad, Cidde), Nijerya (Lagos, Abuja), Güney Afrika (Cape Town, Johannesburg, Durban), Ruanda, Gana'dan çevrimiçi, yarı zamanlı veya uzaktan eğitim modunu inceleyin , Hindistan vb.

Günümüzün mühendislik yöneticilerinin, yönetilecek mühendislik ekipleri tarafından kullanılacak özel mühendislik öğrencilerinin yanı sıra genel yönetim konusunda da eğitilmesi gerekmektedir. Mühendislik Yönetimi (EM), mühendislik ve teknik personel ve projelere liderlik etmek için gereken çok çeşitli faaliyetleri kapsayan özel bir yönetim alanı biçimidir. Mühendislik fonksiyonlarını ve süreçlerini yönetmeye, mühendislik endüstrisinde strateji formülasyonuna, imalat ve mühendislik disiplinlerinde tedarik zinciri kavramlarına ve TQM'nin mühendislik hizmetlerinin sağlanmasına uygunluğuna odaklanan mühendislik yönetimi uzmanlığı, isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır. mühendisliğin yönetim yönlerine daha geniş bir genel bakışa katılmak. Uzmanlık aynı zamanda mühendislik ürünlerinin segmentasyonu, hedeflenmesi ve konumlandırılmasına ilişkin modülleri de kapsar.

Mühendislik Yönetiminde bir yıllık MBA (Master of Business Administration), mühendislik endüstrisinde harika bir kariyer bekleyen tedarik zinciri profesyonelleri için tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Programın tamamlanmasının ardından öğrencilere Cambridge International Qualifications'dan Mühendislik Yönetimi alanında bir lisansüstü diploması ve Universidad Catolica de Murcia, UCAM'den Mühendislik Yönetimi alanında bir MBA verilecektir.

Mühendislik Yönetimi alanında MBA programına kaydolan öğrenciler, Uluslararası İnsan Kaynakları, Stratejik Değişim Yönetimi, Stratejik Yönetim ve Liderlik ve Operasyon Yönetimi konularında temel modülleri ve Birinci Bölümde Mühendislik Yönetimi ve 21. Yüzyıl Küreselleşme alanlarında uzmanlaşmış modülleri, ikinci bölümde ise öğrenciler üstleneceklerdir. Sosyo-Ekonomik - Yasal Çevre modülünü ve tez çalışmasını alacaktır.

UCAM - CIQ Dual Sertifikasyon Programı

Westford'daki çift sertifika MBA Programı, alanda onlarca yıllık deneyime sahip ünlü fakülte tarafından kolaylaştırılacaktır. Program süresince, öğrenciler sektöre özgü vaka çalışmaları, iş simülasyonları ve hazırlıksız hale getirilecek. MBA programına kayıtlı tüm öğrenciler, Westford'un 1000'lerce dergi ve kitabı içeren e-kütüphanesine erişebilecek. Programın tamamlanmasından sonra, öğrenci UCAM, Murcia, İspanya kampüsündeki üniversite toplantısına katılma seçeneğine sahiptir.

UCAM Hakkında - Murcia Katolik Üniversitesi

UCAM, İspanya, Murcia merkezli mükemmelliğe sahip bir üniversitedir. 1995 yılında başlayan UCAM, 21.000 öğrenciden oluşan aktif bir öğrenci tabanına ve 1000'den fazla akademik personele sahiptir. UCAM, Murcia, İspanya'daki Uluslararası İşletme MBA programı ANECA tarafından akredite edilmiştir ve üniversite ENQA üyesidir. Universia ve EUA. UCAM, Stanford, Singapur Ulusal Üniversitesi ve Ulusal Teknoloji Üniversitesi dahil olmak üzere 300'den fazla üniversiteden oluşan stratejik bir ortaklık ağına sahiptir. UCAM, Coca Cola, Microsoft, Soft ve SAP gibi endüstri liderleriyle kurumsal bir stratejik ortaklığa sahiptir. Spor üniversitesi olarak düşünün, UCAM'ın mezunları olarak 20'den fazla Olimpiyatı var.

CIQ hakkında

Cambridge International Qualifications, merkezi Birleşik Krallık'ta bulunan uluslararası bir ödüllendirme kuruluşudur. CIQ, dünya çapındaki profesyonelleri yönetim ve teknoloji konusunda ödüllendirir ve dünyanın önde gelen üniversiteleri ile bir ilerleme ortaklığına sahiptir. CIQ, Avrupa Yüksek Öğretimde Kalite Güvencesi Derneği üyesidir ve CIQ programları TQUK ve NCFE tarafından onaylanmıştır. CIQ aynı zamanda dünya çapında 100'den fazla kuruluşun kurumsal öğrenme ortağıdır.

Program Taslağı - Bölüm A

Bölüm A, dördü çekirdek, ikisi özel modül olmak üzere altı modülden oluşur. Altı modül, altı aylık bir süre içinde teslim edilecek. A bölümünü tamamlayan tüm öğrenciler, 120 UK Kredisine eşdeğer 40 AKTS kazanacaktır.

  • Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Stratejik Değişim Yönetimi
  • Stratejik Yönetim ve Liderlik Operasyonları Yönetimi
  • Operasyon Yönetimi
  • Mühendislik Yönetimi
  • Mühendislik Optimizasyonu ve Teknoloji Yönetimi

Program Taslağı - Bölüm B

Bölüm 02, zorunlu bir modül ve tez çalışmasından oluşmaktadır. Altı aylık bir süreye sahiptir ve bölüm 01 ve bölüm 02'yi tamamlayan tüm öğrenciler, UCAM İspanya'dan Mühendislik Yönetimi alanında bir MBA derecesi alacak ve 180 UK kredisine eşdeğer 60 AKTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) alacaktır.

  • Sosyo-Ekonomik - Yasal Çevre
  • Tez çalışması

white board, startup, start-up

teslim

İnternet üzerinden

Uluslararası İşletmelerde MBA, son teknoloji bir çevrimiçi öğrenme sistemi aracılığıyla verilecek ve tüm öğrenciler uluslararası dergilere ve kitaplara erişebilecek. Tüm programlar uluslararası öğretim üyeleri tarafından verilecek ve öğrenciler sisteme giriş yaparak üst düzey uluslararası fakültelerden canlı derslere katılabilecekler. Tüm oturumlar kaydedilecek ve öğrenciler boş zamanlarında dersleri dinleyebilecekler. LMS, şüpheyi açıklama oturumu ve çevrimiçi sınıf etkinliği için bir seçeneğe sahiptir. Dersler haftada iki kez (Pazar ve Salı) her biri üç saat süreyle yapılacaktır.

Sınıf Odası

Westford, sınıf oturumlarına katılmak isteyen öğrenciler için her Cuma Birleşik Arap Emirlikleri, Sharjah'daki kampüsünde sınıf oturumları düzenleyecek. Tüm oturumlar kıdemli öğretim üyeleri tarafından yapılacaktır. Tüm öğrenciler, ödev ve referans materyalleri ve günlükleri yükleme seçeneği olan son teknoloji öğrenme sistemine de erişebilecekler.

Neden WUC

2009 yılında kurulan Westford University College , BAE'deki en güvenilir yönetici eğitim kurumudur ve normal öğrenciler ve çalışan profesyoneller için en esnek öğrenme ve uygun fiyatlı programları (Mükemmel 'İş-Yaşam-Çalışma' Dengesi) sağlar. En beğenilen MBA Programları, Lisans Kursları, Profesyonel Programlar ve kurumsal eğitim sağlıyoruz. 5000+ Öğrenci, 3000+ Global Öğrenci, 34+ Kurs, 113+ Milliyet, 16+ Akademik Ortak, Piyasada 10+ Yıl.

Öğrenci Tabanımız

Dubai, Sharjah, Abu Dabi, Riyad, Cidde, Dammam, Umman, Bahreyn, Kuveyt, Katar, ABD, İngiltere, Kanada, Güney Afrika, Lübnan, Namibya, Nijerya, Hindistan, Malezya, Singapur vb.

Müfredat

İdeal Öğrenciler

Okul Hakkında

sorular