Keystone logo
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

Tanıtım

Wright Graduate University 'te kişiselleştirilmiş öğrenim, yalnızca küçük sınıflar anlamına gelmez: eğitiminizi en acil sorunlarınıza uygulamanıza olanak tanıyan entegre bir eğitim yaklaşımı deneyimler, hayatınızı ve işinizi yönetirken kredi kazanırsınız.

Pragmatik bir eğitimin prestijli bir eğitimden daha değerli olduğuna inanıyoruz ve son araştırmalar bunu doğruluyor. Bir dereceye veya sertifikaya yatırım yapacaksanız, size bir yeterlilik belgesi kazandırmak için bir kutuyu işaretlemekten daha fazlasını yapmalıdır. Ortalama ve yıldız performans gösterenler ile kısa vadeli kazanımlar ile sürdürülebilir sonuçlar arasındaki farkı yaratan becerileri ele almalıdır.

Wright'ta, çalıştığınız şeyi deneyimler, metodolojileri kendi gelişiminize uygulamak için koçluk alırsınız, bu da sizi yönettiğiniz ve koçluk yaptığınız kişiler için gerçek bir rehber yapar. Wright yaklaşımı size, kariyerinizde ve yaşamınızda herhangi bir yerde uygulayabileceğiniz, yapılabilir, tek lokmalık günlük zorluklar sunar.

Wright fakültesi, otuz yıllık araştırma ve liderlik geliştirme uygulamalarından en etkili öğrenme metodolojilerini yüksek performans gösterenlerle bir araya getiren akademisyen-uygulayıcılardan oluşur - işletme sahipleri, danışmanlar, girişimciler ve koçlar.

Her program, programınızın ilk gününden itibaren size kişisel liderlik (öz farkındalık ve gelişim), bire bir liderlik (koçluk) ve grup kolaylaştırma ve eğitim konularında pratik deneyimler sunan, dönüşümcü liderliğin temel bir müfredatını içerir.

Bu disiplinler arası yaklaşım, işletme, felsefe, psikoloji, eğitim metodolojisi ve nörobilim alanlarındaki hem yeni hem de tarihi araştırmaların derinliklerine inerek, evrensel olarak insanları neyin harekete geçirdiğini ve motive ettiğini anlamanız için araçlar sunar.

Kariyerinizde, ilişkilerinizde ve sizin için en önemli olan hayaller ve hedeflerdeki potansiyelinizi harekete geçirmek için her gün hayatınızda ve kariyerinizde yeni düşünme ve faaliyet gösterme yollarını keşfetmek üzere kendinize meydan okumaya hazırsanız, Wright Graduate University doğru seçimdir. sizin için eğitim

Hakkımızda

Wright Graduate University Dr tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Bob Wright, Judith Wright ve Michael Zwell, gelişmekte olan liderlik ve koçluk alanlarında yüksek lisans dereceleri sunmak için. Bu yüksek öğrenim enstitüsü, geleceğin liderlerine ve yöneticilerine, çalışanlarını ve meslektaşlarını teşvik etmek, desteklemek, motive etmek ve onlara ilham vermek için liderlik becerileri geliştirme araçları sunarak kuruluşlarda ve şirketlerde olumlu değişim ve başarı yaratır.

Wright Graduate University (WGU), öğrencilerin deneyiminin olumlu, kişiselleştirilmiş ve destekleyici olduğu en yüksek akademik mükemmellik ve değerler standartlarına kendini adamıştır. WGU, çok çeşitli programlara ve sınıflara erişim sağladığından, mükemmellik, keşif ve bilgi konusunda itibar kazandık. WGU'nun akademisyen-uygulayıcı programlarındaki geniş sınıfları, yetişkin öğrencilerin benzersiz eğitimsel ve mesleki gelişim ihtiyaçlarına odaklanmasıyla ünlüdür. Ülkenin her yerinden çalışan yetişkinler, tam zamanlı iş, aile ve toplum sorumluluklarının taleplerini dengelerken akademik hedeflerine ulaşıyorlar. Mezunlar, WGU'nun yenilikçi sanal teknoloji sisteminde öğrenirken eğitimlerini işlerine ve mesleklerine uygulayabilirler.

WGU, öğrencileri yeni bir başlangıç, yüksek öğrenim ve hatta yeni bir başlangıç hedeflerine ulaşmaları için zorlayacak, ilham verecek ve motive edecek bir dizi yenilikçi, çeşitli ve titiz kurs teklifleri ile yüksek ve profesyonel eğitimi herkese sunmaktan gurur duyar. kariyer yolu. Wright Graduate University , doğru yönde atılmış olumlu bir adımdır. WGU'nun tüm kurs teklifleri ve sertifikalarındaki ortak konu, “Olması gerektiği gibi eğitim”dir.

kabul

Konumlar

Konumlar
  • County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

programlar

sorular