Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 26 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Çin Halk Cumhuriyeti 2023

26 MBA programlar içinde Çin Halk Cumhuriyeti 2023

genel bakış

Çin, yükselen bir ekonomik güç, küresel iş dünyasında önemli bir rol oynar. Bu, Çin'de yapılan bir yüksek eğitimini ilerletmek isteyen uluslararası öğrenciler için yer sonra çalıştı. Onları Çin'de iş piyasasında rekabetçi olabilmek için hazırlayan bir eğitim, hem de dünyanın geri kalanı ile öğrencilere MBA Çin derece pek çok top-notch üniversiteler vardır.

MBA Çin ile, öğrenciler, onlara güçlü bir iş temel vermek için tasarlanmış, zor kurs kazanacaktır fonksiyonel uygulama, iş prensipleri öğreneceksiniz. MBA Çin Kurs, iş hukuku ve etik, teknoloji ve iş, örgütsel davranış, tedarik zinciri yönetimi, iletişim ve liderlik gibi çalışma konuları üzerinde durulacak. MBA Çin takip Öğrenciler, onların kariyerlerini ilerletmek yardımcı olabilir geniş profesyonel ağlara erişim olacaktır.

Yüksek öğrenim için yer ararken bir MBA Çin takip düşünün. Aşağıdaki seçeneklerden bir göz atın ve size aradığınız MBA Çin derece bulabilirsiniz!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
  • Çin Halk Cumhuriyeti
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Havacılık
  • Hukuk Çalışmaları
  • Ekonomi Çalışmaları
  • İnşaat
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı