Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Viyana, Avusturya 2024

2 MBA programlar içinde Viyana, Avusturya 2024

genel bakış

Viyana'da bir MBA farklı geçmişlerden gelen öğrencilerin elde profesyonel lisans programıdır. Birçok profesyonel gelişmekte olan pazarda daha rekabetçi olmak için bir MBA elde edecektir. Viyana programları MBA, farklı eğitim seçenekleri ve bu iş idaresi, finans yönetimi, uluslararası ticaret, girişimcilik ve daha fazlası gibi alanlarda uzmanlaşma ile muhasebe, yönetim, finans ve diğer birçok işle ilgili alanlarda dersler içerir. Viyana'da bir MBA küresel iş liderleri olmak için öğrencilerin hazırlayabilirsiniz.

Viyana profesyoneller MBA kariyer fırsatları sayısız vardır. Mezunlar, girişim sermayesi şirketleri de kariyer bulmak kar amacı gütmeyen şirketler denetleyecek ve diğer mali kurumlar yönetebilirsiniz. Ayrıca, Viyana'da MBA öğrenci bugün 'un global iş piyasasında oldukça rekabetçi olmayı sağlar.Viyana nedeniyle Avrupa pazarı ve küresel sahnede içindeki tüm iyi fırsatlar sunacak Viyana'da mükemmel kalitede akademik programlar ve merkezi konumu ve MBA öğrenmek için stratejik bir yerdir.

Viyana'da bir MBA size profesyonel hedeflerine ulaşmaları olabilir! Sizin eğitim ve kariyer ilerletmek için daha fazla bilgi için aşağıya bakın!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
  • Avusturya
  • Viyana
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı