Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 6 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Danimarka 2024

6 MBA programlar içinde Danimarka 2024

genel bakış

Danimarka eğitim büyük gurur duymaktadır. Birçok uluslararası öğrenciler, birçok nedenlerden dolayı Danimarka MBA tercih kenara mükemmel kalitede eğitim alacaksınız. Danimarka eski gelenekleri modern ve ilerici fikirleriyle harmanlayarak dinamik bir ülkedir. Danimarka'da yaşayanlar, yüksek kaliteli bir yaşam ve bir dizi kültür, sanat ve gece hayatı sunan heyecan verici şehirlerinden zevk.

Danimarka'da bir MBA takip Öğrenciler giderek küreselleşen ve rekabetçi piyasa pozisyonlar için hazırlanmıştır. Ünlü fakülte tarafından Kolaylaştırılmış, Danimarka öğrenciler MBA gerçek dünya sorunları ile başa çıkmak için gerekli olan temel iş becerileri kazanacaktır. Öğrenciler, stratejik yönetim, pazarlama, ekonomi, liderlik, ve Danimarka'da bir MBA için kurs muhasebe gibi konuları inceleyeceğiz. Mezunlar genellikle küçük bağımsız şirketler çokuluslu şirketlere kadar değişmektedir kariyerlerine gidin.

Danimarka'da bir MBA sizin için ne arıyor gibi geliyor, aşağıya seçenekleri arayarak sonraki!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı