Keystone logo

21 MBA programlar içinde Dijital Pazarlama 2024

filtreler

filtreler

 • MBA
 • Pazarlama Çalışmaları
 • Pazarlama
 • Dijital Pazarlama
Çalışma alanları
 • Pazarlama Çalışmaları (21)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  MBA programlar içinde Dijital Pazarlama

  Bugünün dünyasında sağlam bir entegre pazarlama stratejisi gerektirir. Çevrimiçi ağ siteleri, internet reklamcılığı ve diğer teknolojik gelişmeler, dijital pazarlama keşfetmek için birçok işletme teşvik etmiştir. Bir master derecesini elde bu alanda yarar kendi kariyerlerini ilerletmek isteyen insanlar.

  Dijital Pazarlama MBA nedir? Bu sadece online uygulamalar temellerini öğrenme daha fazladır. Kurs sayesinde öğrenciler, iş temellerini öğrenmek ve daha fazla mesleki becerilerini artıracaktır. Birçok program, insanlar dünyanın dört bir yanından tanınmış uygulamacılar ve profesörler öğrenmek için bir fırsat olsun. Bu alanda bir yüksek lisans entegre pazarlama stratejileri içine derin dalış ve bunlar bir lisans olarak öğrenilen becerilerini bilemek için öğrencilere olanak sağlar.

  Nedeniyle gerçek dünya simülasyonları ve sektörün önde gelen eğitmenler ve profesyoneller maruz kalma eğitimi, yüksek lisans düzeyinde programı bir öğrenci fayda sürdürmek ek olarak. Dijital strateji ve uygulama hakkında daha fazla öğrenmeye çalışırken insanlar, finans, iletişim ve etik gibi temel ilkeler üzerinde fırça olabilir.

  MBA keşfetmek için tercih Öğrenciler bir programın maliyeti sağlayarak kuruma bağlı olduğunu görebilirsiniz. Konumu, kurs süresi ve gereksinimlerine bağlı olarak, maliyet değişebilir. Çoğu dijital pazarlama yüksek lisans programları iş, pazarlama ya da ilgili bir alanda lisans derecesine sahip bir öğrenci gerektirir.

  Bir öğrenci kendi derecesi kazanan kez, kapılar heyecan verici kariyer için açılış başlar. Dijital pazarlama insanların hem kamu ve özel sektörde yerel ya da uluslararası şirketler için çalışabilir.MBA genellikle orta düzey yönetim ve pazarlama dünyasında yönetici pozisyonları için bir kişiyi nitelendirir.

  &nbsp

  Bazı öğrenciler bir kurumda ders almak için tercih ederken, diğerleri bir online programı esneklik ve erişilebilirlik keyfini çıkarın. İnternet-tabanlı eğitim bir kurum erişim veya geçici bir çözüm için yoğun bir program var olmayan biri için harika. Masterstudies uluslararası programlar sunan derece kapsamlı bir listesi vardır. Kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis altında program ve temas için "Dijital Pazarlama MBA nedir?" Arama hakkında daha fazla bilgi için.