Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Endonezya 2024

4 MBA programlar içinde Endonezya 2024

genel bakış

Endonezya, yüksek eğitim kalitesi, yaşam düşük maliyetli, düşük öğrenim oranlarının yanı sıra, eğlenceli, samimi ve çok kültürlü toplum dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı pek çok uluslararası öğrenciler için popüler bir seçimdir. Endonezya MBA heyecan verici iş fırsatları için küçük bağımsız şirketler, çok uluslu şirketlere kadar pek çok kapılar açabilirsiniz.

Endonezya MBA, onları sürekli olarak değişen küresel ekonomide nasıl iş fonksiyonlarını öğrenmek için sağlayan uluslararası bir bakış açısı kazandırmak. Işletme, muhasebe, pazarlama, etik, yönetim, hukuk, bilgi ve teknoloji gibi tüm yönlerini keşfetmek gibi bir MBA Endonezya takip Öğrenciler, iyi yuvarlanır. Endonezya'da öğrenciler MBA de full-time ve part-time programları da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda uzmanlık yanı sıra zamanlama seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Endonezya'da bir MBA fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kaydırma ve program sizin için aradığı olduğunu görebilirsiniz!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı