Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Filipinler Cumhuriyeti 2024

5 MBA programlar içinde Filipinler Cumhuriyeti 2024

genel bakış

Filipinler iş lisansüstü eğitim almak isteyen tüm dünyada birçok öğrenci için bir seçimdir. Filipinler programları MBA iş eğitim ve öğretim kalitesini uluslararası standartlara, kendi alanında uzman olarak kabul edilir kalifiye profesyoneller izleyin. Öğrenciler sınıf dışında, Filipinler gibi, el değmemiş plajlar, miras alanlarının, dağlar ve harika bir gece hayatı sunmak için tüm tadını çıkarabilirsiniz.

Filipinler programları MBA, iş ve teorisinin tüm yönleriyle güçlü bir anlayış kazanıyor stratejik düşünürlerin haline onlara meydan okuyan sıkı bir müfredat ile öğrencilerin sağlar. Birçok öğretim yöntemleri, durum analizi, tartışmalar ve grup tartışmaları gibi etkileşimli öğretim metotları da dahil olmak üzere, Filipinler programları, MBA arasında yaygındır. Çünkü uluslararası bir öğrenci beden, Filipinler öğrenciler MBA eğitim deneyimini artırarak, birbirlerinin bakış açılarından öğrenebilirsiniz.

Filipinler MBA faiz geliyorsa, o zaman aşağıdaki seçenekleri ile bir göz atın ve program sizin için aradığı olduğunu görebilirsiniz!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı