Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 36 İşletme Yüksek Lisansları (MBA) programlar içinde Genel Yönetim 2023

36 MBA programlar içinde Genel Yönetim 2023

genel bakış

Bir MBA profesyoneller için tasarlanmış özel bir master programıdır. Böyle bir programda, odak iş ve yönetim kavramları üzerinde. derecesi genellikle tamamlamak için iki yıl sürer.

Genel Yönetim MBA nedir? Genel Yönetim programı MBA kayıtlı iken, öğrenciler bir yönetici olmanın tüm yönlerini öğrenir. Program genelde öğrencilere kendi uzmanlık sınıfları seçme olanağı vererek, belirli bir endüstri odaklanmak değil. Bir programda genel iş sahaları genelde muhasebe, finans, pazarlama, operasyon, bilgi teknolojileri, ekonomi ve kamu politikası bulunmaktadır. Bir odak geliştirilmesi ve analitik ve araştırma becerilerini honlama ile birlikte liderlik ilkelerini anlamak alınır.

Genel Yönetim MBA tamamlama yarar yönetim pozisyonlarında çalışmak için bir öğrenci hazırlar çok yönlü bir eğitimdir.Bireysel odak öğrenci tarafından seçilen iken, genel kurslar bireysel pek çok sanayi için kullanılabilir becerilerini geliştirmek için olanak sağlar. Bu genellikle şaşırtıcı kariyer seçenekleri ile öğrenci sağlar.

Bir programın maliyeti en iyi şekilde okulun kabul ofisine başvurarak öğrenilir. maliyetleri okuldan okula büyük farklılıklar nedeni budur.

Genel Yönetim MBA ile, yüksek lisans genellikle şirket içinde üst düzey pozisyonlarda çalışmak için hazırlanmıştır. Böyle İcra Kurulu Başkanı veya CFO olarak başlıkları bu programı mezunu için ulaşılabilir genellikle. Öğrenciler teknoloji, küresel işletmeler, enerji, gayrimenkul, finans ve danışmanlık içeren alanlarda çalışmak için hazırız.yönetim katı eğitimi genellikle çeşitli sektörlerde kariyer herhangi bir seçim çalışmak için bir bireyi sağlayan, ancak odak bir öğrenci onun içinde seçtiği ya da onu program katı kariyer yolunda hazırlanmak için seçilen sektörü içinde becerilerini bilemek için ona izin verir o alanı.

Belirli bir sanayi içinde yönetim içine almakla ilgilenen ya da sadece genel yönetim kariyer için hazırlamak istiyorsanız, o zaman Genel Yönetim MBA iyi bir seçenek olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • MBA
 • Yönetim çalışmaları
 • Genel Yönetim
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (36)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı