Keystone logo

9 MBA programlar içinde Hong Kong için 2024

filtreler

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)
  • Havacılık (1)
  • Hukuk Çalışmaları (0)
  • Ekonomi Çalışmaları (2)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

MBA programlar içinde Hong Kong

MBA Hong Kong, heyecan verici ve dinamik bir şehir geniş bir uluslararası ağa erişim ile yüksek kaliteli eğitim ile öğrencilerin sağlayacaktır. Hong Kong, MBA Hong Kong dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için çok cazip hale, küresel ekonomik sistem için önemlidir. Bu çok uluslu şirketlere ev sahibi Çin ve dünya arasında bir ticaret merkezi olmanın yanı sıra uluslararası bir finans merkezi.

Öğrenciler, MBA Hong Kong programlarının öğrenciler teori pratik uygulamada gerçek dünya deneyimi elde etmek için izin veren, birçok uluslararası işletmeler ve kurumlar arasında birinci sınıf bir eğitim alırsınız. Öğrenciler kazanç MBA Hong Kong, sağlam bir iş temeli, yanı sıra, finans, pazarlama, yönetim, bilgi teknolojileri veya muhasebe gibi alanlarda uzmanlaşmak için izin sağlar kurs katılacak.

Eğitimini ilerletmek için uluslararası bir şehir için arama yapıyorsanız, bir MBA Hong Kong düşünün. Aşağıdaki programları ilerleyin ve ihtiyaçlarınıza uygun birini bulmak!