Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 30 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde İş Analizi 2023

30 MBA programlar içinde İş Analizi 2023

genel bakış

Bir MBA İşletme Yüksek Lisansıdır. Genellikle, tamamlanması iki yıllık bir taahhüt gerektirir ve programın tamamlanması üzerinde odaklandığı işin yönü hakkında tam bir anlayış gösterir.

İşletme Analizi'nde MBA nedir? İş yapma karmaşıklığı, etkinliklerini sağlamak için süreç ve prosedürlerin analiz edilmesini gerektirir. Bu özellikle finans ve satış için geçerlidir. Güçlü yönlerinizi öğrenmek ve zayıf yönlerinizi oluşturmak için verileri doğru bir şekilde ölçmeniz ve ondan anlamlı sonuçlar çıkarmanız gerekir. İşletme analizinde bir derece, firmanın her yönünü daha da ileriye götürmek için karmaşık verilerin yönetilebilir sonuçlara dönüştürülmesi için gerekli becerileri size sağlayabilir.

Böyle bir programın faydaları hem mesleki hem de kişisel hayatlarınıza uygulanır. Bütçeleme, zaman yönetimi ve veritabanı becerileri gibi yetenekleri öğrenebilir veya geliştirebilirsiniz.

Buna benzer bir program, nereye kaydolmayı seçtiğinize bağlı olarak maliyette değişiklik gösterecektir. Doğrudan irtibat kurarsanız seçtiğiniz okul programı hakkında ayrıntılı bilgi verebilir.

Ticari analitik alanında kariyer, özel kuruluşlardan devlet kurumlarına, serbest çalışan şirketlere kadar değişir. Eski süreçler üzerinde yeni göze ihtiyacı olan büyük, kurulmuş bir firma için çalışmaya karar verebilirsiniz. Hükümetin farklı dalları, denetçilerden yöneticilere ve yönetmenlere kadar, iş analizinde uzman kişiler için farklı ihtiyaçlara sahiptir. Ayrıca bir kolej profesörü veya bir endüstri yayını için bir yazar olarak kitleleri eğitmeyi seçebilirsiniz. Alternatif olarak, hizmetinize kısa vadede ihtiyaç duyan diğer işletmeler için yüklenici olarak çalışan, kendiniz için işe girmeyi seçebilirsiniz.

İş analitik programında, bulunduğunuz her yerde, ya yakınınızdaki bir okulda ya da çevrimiçi formatta kullanılabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
  • İş Analizi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (30)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı