Keystone logo

135 MBA programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret 2024

filtreler

filtreler

  • MBA
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (135)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

MBA programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Ticaret

İşletme Yüksek Lisans (MBA) bir lisans işletme derecesi bir lisansüstü düzeydedir. MBA'lerin çoğu bir dizi temel derse sahiptir, ancak kurs boyunca ilerlerken bir alanda uzmanlaşmayı seçersiniz. Birçok üniversite, kalifiye olmak için GMAT sınavına girmenizi gerektirir.

İşletme MBA nedir? Bu işin birçok yönüne odaklanan popüler bir lisansüstü derecesidir. MBA öğrencisi olarak, iş dünyasında çeşitli farklı alanlar üzerinde çalışacaksınız. Karşılaşabileceğiniz konular muhasebe, ekonomi, finans, pazarlama, yönetim, uluslararası iş ve iş hukuku içerir. İşletme programlarındaki çoğu MBA, öğrencilere temel dersi tamamlamanın yanı sıra belirli bir iş alanında uzmanlaşma seçeneği sunar. Bir yüksek lisans derecesi, iş ile ilgili tüm farklı yönleri daha kapsamlı bir anlayış kazanmak için genellikle büyüktür.

İş okulu, ağ becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan ekip çalışmasını teşvik eder. Bu, mentor almak, iş aramak ve profesyonel iletişim kurmak için mükemmeldir. Ayrıca, kariyerinizi ilerletmeye yardımcı olabilecek liderlik ve entelektüel yaratıcılık gibi yeni beceriler ve bilgiler de geliştirebilirsiniz.

Birçok farklı faktörün eğitim maliyeti üzerinde etkisi vardır. Yer, program tipi ve katılım tarzı, İşletme harç oranlarında MBA'yi etkileyebilir. İhtiyaçlarınıza uygun bir program seçin ve masraflar ve gereksinimler hakkında daha fazla bilgi için o okulun kabul ofisi ile temasa geçin.

İş programlarından mezun olanlar, sağlık, teknoloji, finansal hizmetler veya federal hükümet gibi çeşitli alanlarda çalışabilirler. İzleyebileceğiniz bazı popüler işler uyum görevlisi, iş operasyonları yöneticisi, finans yöneticisi, sağlık ve sağlık hizmetleri müdürü veya muhasebeci içerir. Bunlar, mevcut olan olası kariyer seçeneklerinden sadece birkaçıdır ve birçok mezun, İşletme alanında MBA yapmanın birçok fırsat sunduğunu düşünmektedir.

İş dünyasında bir yüksek lisans derecesi dünyanın her yerinden üniversiteler aracılığıyla sunulmaktadır. Sizin için uygun bir MBA programı bulmak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.