Keystone logo

16 MBA programlar içinde Yönetim çalışmaları Yöneticilik Programları 2024

filtreler

filtreler

  • MBA
  • Yönetim çalışmaları
  • Yöneticilik Programları
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

MBA programlar içinde Yönetim çalışmaları Yöneticilik Programları

Bir İşletme Yüksek Lisansı, profesyonel kariyerinde birçok kapı açabilir. Bu nedenle birçok kişi, mevcut işverenleriyle yönetim seviyelerine ulaştıktan sonra bile MBA derecelerini elde etmek için okula dönüyor. MBA programları mezunları kariyerlerini yeni seviyelere çıkarabilecek becerileri öğrenirler.

Yönetici Programlarında MBA Nedir? Bu derece kendi iş temeli güçlendirmek ve liderlik pozisyonları için kendilerini konumlandırmak isteyen çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Ders çalışması ve uygulamalı etkinliklerin bir araya gelmesiyle, öğrenciler derhal kendi kurumlarında kullanabilecekleri beceriler geliştirebilirler. Öğrenciler, yönetim, yönetim, finans ve pazarlama ile ilgili konularda ileri düzey ilkeleri kapsayacak sınıflar bekleyebilirler.

Yönetici Programları MBA öğrencileri genellikle iş yönetimi teknikleri konusunda uzman. Bununla birlikte, bu programda kazanılan finansal, liderlik ve örgütsel beceriler sayesinde, mezunlar kendi kişisel finanslarını daha iyi yönetebilir ve kendi topluluklarında lider olabilirler, aynı zamanda kendilerini örgütleri için stratejik düşünürler olarak konumlandırabilirler.

Programın maliyeti, kuruma ve sunduğu programlara bağlı olacaktır. Aday öğrenciler, nihai bir karar vermeden önce mümkün olan tüm seçenekleri araştırdıklarından emin olmalıdırlar.

Executive Programlarda MBA kazanmak, öğrencileri büyük şirketlerde yönetici liderlikten kar amacı gütmeyen kuruluşlardaki yönetim pozisyonlarına kadar çeşitli roller üstlenebilir. Özellikle, bu programlardan mezun olanlar finansal yönetici, operasyonlar başkanı, genel müdür ve baş işletme yetkilisi gibi pozisyonlarda sonuçlanabilir. Bu derece ile mezunlar üst düzey yönetici pozisyonları ve üst maaşlar için daha fazla fırsata sahip olabilir.

MBA programları dünya çapında sunulmaktadır. Sınıflar çevrimiçi ve kampüste ve programınıza bağlı olarak kullanılabilir ve hatta tam zamanlı veya yarı zamanlı bir program seçebilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.