Keystone logo

14 MBA programlar içinde Japonya için 2024

filtreler

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)
  • Diller (1)
  • Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)
  • Ekonomi Çalışmaları (1)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

MBA programlar içinde Japonya

Japonya uluslararası pazar için, teknolojik, ekonomik, mali ve ticari merkezidir. Öğrenciler, bir MBA Japonya derecesi almak son derece seçkin öğretim üyeleri ve Japonya'da prestijli üniversitelerinden yanı sıra öğrenciler geliştirecek kapsamlı profesyonel ağlar yararlanacaktır. Japonya güzellik öğrenciler yaşayacaksınız eğitim yararları arasında, heyecan verici ve dinamik bir öğrenci yaşamının yönü olacaktır.

Zorlu kurs, projeleri ve uygulama teorisi uygulama sayesinde, MBA Japonya'da programları, öğrencilerin eleştirel düşünme ve stratejik kararları vermek için düşünmek analitik becerilerini artıracaktır. Öğrenciler, MBA Japonya'da programlarının yanı sıra çapraz-kültürel yönetmek için nasıl iş uygulamaları küresel perspektifler geliştirmek. MBA Japonya derece tutarak mezunları sık sık ulusal ve çok uluslu işletmeler ve şirketler başarılı kariyerlerine devam.

Sizi ilgilendirmez bu sesler, sonra aşağıdaki seçenekler arasında bir göz atın ve aradığınız MBA Japonya program bulabilirsiniz!