Keystone logo

3 MBA programlar içinde Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlar 2024

filtreler

filtreler

 • MBA
 • Yönetim çalışmaları
 • Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlar
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   MBA programlar içinde Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlar

   İşletme Yüksek Lisans lisans iş ilişkili programlar daha titiz çalışmaları içerir, ancak aynı zamanda mezunları daha profesyonel ve istenen derecede sağlar. Bir MBA pazarlama, iş ahlakı ve muhasebe de dahil olmak üzere bir dizi iş kolunda odaklanabilir.

   NPO'da MBA nedir? Her şeyden önce, NPO kâr amacı gütmeyen kuruluşları temsil eder. Bu nedenle NPO'da bir MBA, öğrencilerin ortak yararlar sunmak için kullanacakları önemli iş alanlarında titiz eğitimle donatmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Çalışma alanları pek çok MBA programına benzer ve hukuk, örgütsel gelişme, bağış toplama, muhasebe, ekonomik yönetim ve ürün pazarlaması gibi konuları da içerebilir. Bu derece, çoğu MBA çalışması için tipik olmayan, ancak insan kaynakları yönetimiyle yakından ilişkili olan, gönüllü yönetimin daha uzmanlaşmış alanına da odaklanabilir.

   Birçok MBA programında, öğrenciler yalnızca yeni kariyer fırsatları yaratmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilere kişisel hayatlarına güven verir liderlik ve yönetim becerileri kazanabilir. Elde edebilecekleri işletme uzmanlığı, öğrencilerin akıllıca finansal kararlar vermelerini de sağlayabilir.

   Öğrenciler kampüste veya çevrimiçi olarak çalışmayı seçseler de, maliyetler yer ve programa göre değişir. Kapsamlı araştırma ve planlama, öğrencilerin bu faktörleri dikkate almalarına yardımcı olacaktır.

   NPO'da MBA eğitimini sürdürecek birçok öğrenci, kar amacı gütmeyen kuruluşlarda öncülük etmek için ilerlemeyi tercih ediyor. Bu liderlik rolleri birçok biçimde olabilir; pazarlama müdürü, şef işletme görevlisi, program direktörü ve iş geliştirme direktörü, bu derecedeki öğrenciler için tüm kariyer olanaklarıdır. Diğer öğrenciler, işletme liderliği veya yaratıcı işletmeler gibi özel konularda profesör olmayı seçebilir.

   Bu küresel bağlanmış dünyada, yeni bir bölgeye taşınmak yerine MBA'nız için kurs almayı seçebilirsiniz. Seyahat etmeyi de seçebilirsin ve bu derece kazanmak için dünya çapında seçenekler vardır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.