Keystone logo

4 MBA programlar içinde Katar için 2024

filtreler

filtreler

 • MBA
Çalışma alanları
  Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  MBA programlar içinde Katar

  Katar MBA alın ve Körfez bölgesi boyunca iş şekillendirebilir bir hızla büyüyen bir ekonomiye sahip bir ülkede, yüksek kaliteli bir eğitim almak. Katar Ortadoğu'da yüksek öğrenim için standart ayardır. Katar MBA ile bunun bir parçası ol. Katar MBA bir iş profesyonel olarak rekabetçi bir pazara girmek için gerekli olan iş becerilerini geliştirmek için heyecan verici bir fırsat.

  Katar'da bir MBA programının bir parçası olarak, iş teori ve yöntemler uygulamaya nasıl uygulanacağı hakkında bilgi, kurumsal sosyal sorumluluk, etkili bir iş lideri olmak için gerekli becerileri öğrenmek ve iş karar verme için bilgi ve becerilerini kullanmak küresel pazarda. Katar MBA, finans, yönetim, bilgi teknolojisi ve pazarlama gibi alanlarda sağlam bir iş temeli verecek ve birçok iş fırsatları için kapılarını açacak.

  Katar seçenekleri MBA hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki bakın ve belki de sizin için mükemmel bir uyum programı bulacaksınız. Aramanızda hemen başlayın!