Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 7 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Kuveyt 2024

7 MBA programlar içinde Kuveyt 2024

genel bakış

Kuveyt, eğitim ve mükemmel tesisler yüksek kalite için pek çok uluslararası öğrenciler için cazip. Kuveyt MBA takip Öğrenciler, zengin bir kültüre sahip bir ülke olmanın ve yerel cazibe merkezlerine ve deniz faaliyetleri yararlanarak, ünlü fakülte tarafından öğretilen en üst seviye akademisyenler yarar sağlayacaktır. Kuveyt MBA, bölge veya küresel bir kariyer için harika bir başlangıç ​​olabilir.

Kuveyt programları MBA, onları sürekli olarak değişen küresel iş ortamında yönetmek için gerekli olan kritik ve stratejik düşünme becerilerini kazanmanıza yardımcı olur çok yönlü bir eğitim ile öğrencilerin sağlar. Dersler sayesinde, pazarlama, muhasebe, yönetim, finans, insan kaynakları ve etik, Kuveyt öğrenciler MBA gibi konulara odaklanan pratik iş teorisinin pratik bir uygulama öğrenirler. , Part-time, full-time ve online çalışmalar da dahil olmak üzere, Kuveyt MBA için birçok seçenek vardır.

Kuveyt MBA seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programları ilerlemek ve kişisel ve mesleki hedeflerini karşılamaya yardımcı olacak eğitim görebilirsiniz!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı