Keystone logo

17 MBA programlar içinde Pazarlama Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • MBA
 • Pazarlama Çalışmaları
 • Pazarlama
 • Pazarlama Yönetimi
Çalışma alanları
 • Pazarlama Çalışmaları (17)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  MBA programlar içinde Pazarlama Yönetimi

  Bir yaptırım ve etkili bir pazarlama planı ne olursa olsun Ancak içeri olduğu sanayi, herhangi bir pazarlama kampanyasının başarısı onu yönetenler dayanan, herhangi bir iş başarısı için çok önemlidir. Pazarlama Yönetimi MBA karmaşık pazarlama kampanyaları işlemek için gerekli becerileri ile pazarlama alanında ilgilenenler donatıyor.

  Pazarlama alanında kariyer yapmak isteyenler sık sık merak ediyorum, "Pazarlama Yönetimi MBA nedir?" Bu ileri derecede piyasaları etkileyen çeşitli faktörleri anlamak için hazırlar ve pazarlama buluşacak iş stratejileri formüle için gerekli bilgi sağlamaktadır ve satış ihtiyacı var. Bu programa kayıt yaptıran öğrenciler, pazar araştırması, tüketici davranışları, yeni iş girişimleri, müşteri ilişkileri ve pazarlama iletişimi içerebilir farklı sınıfların çeşitli almak için bekleyebilirsiniz.

  Pazarlama Yönetimi MBA ilgilenen Birçok öğrenci zaten etkili bir pazarlama kampanyasının temelleri bulunmaktadır biliyorum. Ancak, pazarlama gelişmiş bir derece onlara hızlı bir şekilde kendi kariyerlerinde ilerlemek ve onlar üzerinde çalışmak ne olursa olsun projelerde başarıyı sürdürmek için izin verebilir kendi alanında ilave bir kenarı ile öğrencilere sağlar.

  , Soranlara "Pazarlama Yönetimi MBA nedir?" Bu derecesini elde maliyeti ne kadar genellikle ilgilendi. Aday öğrenciler bu programların maliyetleri kurum, yer, ve derslerin türlerine göre değişir farkında olmalıdır.

  Bu programın mezunları, farklı pazarlama ile ilgili çeşitli alanlarda bir kariyer elde edebilirsiniz. Jobs teknoloji, perakende, medya ve etkinlik planlama sektörlerinde mevcut olabilir.Bu derecesine sahip olanlar için en yaygın kariyer bazı pazarlama yöneticileri, reklam müdürleri, pazar araştırması analistleri, ve halkla ilişkiler uzmanları bulunur.

  &nbsp

  Birçok pazarlama yönetimi programları online ilgilenen öğrenciler için mevcut olabilir. Programın bu tür esnek bir program gerektiren veya uzak bir yerde yaşamak isteyenler için faydalı olabilir. Aşağıda program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul ofisine başvurun.