Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Peru 2024

2 MBA programlar içinde Peru 2024

genel bakış

Peru, profesyoneller, turistler, araştırmacılar ve öğrenciler de dahil olmak üzere tüm dünyanın dört bir yanından insanlar, çekiyor. Zengin tarihini, arkeolojik alanları, plajlar, yağmur ormanları, dağlar, her öğrenci için bir şeyler sunan, Peru, bir üst hedef yaptık. Peru MBA elde ederken, bir öğrenci olabilir maceralarını yanı sıra, mükemmel bir top-notch iş eğitim veren akademik kurumların vardır.

Peru MBA takip Öğrenciler küresel bölgede kariyer için onları hazırlamak yanı sıra, aynı zamanda uluslararası bir bakış açısı olarak, Latin Amerika. MBA Peru programlarında birbirine bağlı küresel ekonominin önemini vurgulamak ve öğrencilerin, pazarlama, yönetim, operasyon, finans ve liderlik dersleri içeren çok yönlü bir eğitim sağlamak. Peru programlarında MBA öğrencileri tam zamanlı, yarı zamanlı, online programlar ve planlama ihtiyaçlarını karşılamak için esneklik sağlar.

Peru MBA hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki seçenekleri ile bir göz atın ve fırsatlar sizi bekliyor!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları