Keystone logo

9 MBA programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Risk Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • MBA
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Risk Yönetimi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

MBA programlar içinde Ekonomi Çalışmaları Finans Risk Yönetimi

Bir iş derecesi çok yönden yararlıdır. Iş lisans derecesine sahip olanlar için birçok farklı iş fırsatları vardır. Eğer İşletme Master sürdürmeye seçtiğinizde, bu tür dolandırıcılık yönetimi gibi uzmanlık alanlarında, konsantre parası olsun.

Dolandırıcılık Yönetimi MBA nedir? Bu dolandırıcılık yoğunlaşmaktadır iş çalışmanın bir derstir. konular adli muhasebe, risk değerlendirmesi, kimlik hırsızlığı, bilgisayar dolandırıcılığı, finansal analiz, denetim ve daha fazla içerebilir kaplı. Birçok durumda, orijinal araştırma kapsayan bir tez ya da tez mezun olmadan önce gerekli olabilir. Programlar genellikle tamamlamak için iki yıl sürer, ama onların çalışmalarını tamamlarken çalışan öğrenciler için daha fazla zaman alabilir.

Dolandırıcılık işletme yüksek lisans programına devam birçok faydası vardır. Bu eşsiz kariyer olanakları açar, ve çoğu program çevrimiçi tamamlanması için kullanılabilir.MBA Başlarken de bir doktora derecesine doğru bir basamak olduğunu.

Ne kadar bir sahtekarlık yönetim MBA sınıfları almak ve ne kadar sürer programın nerede bağlıdır kazanmak için mal olacak. Bu dikkatle maliyetlerin tür katılmaktadırlar öğrenmek için seçtiğiniz programı araştırma önemlidir. Ayrıca online ya da kampüs dersleri almak için daha iyi olup olmadığını karar vermeniz gerekir.

Dolandırıcılık Yönetimi MBA tamamlayan öğrenciler işle ilgili kariyer, soruşturma, mali düzenlemeler ve ceza adaleti ile ilgili özellikle pozisyonlarda bir dizi için uygun olabilir. Kariyer seçenekleri kayıp önleme uzmanı, banka doktoru, denetçi, dolandırıcılık araştırmacı, uyum görevlisi ve diğer pozisyonları içerebilir. Bir doktora diploması karar Öğrenciler kendilerine açık federal regülatör ve araştırmacı gibi yüksek mevkilere, bulabilirsiniz.

Bir dolandırıcılık yönetimi MBA En uygulamaların çevrimiçi tamamlanabilir.Öğrenciler programa başvurmadan önce ilgili alanda ve bir eleme GMAT veya GRE puanı lisans derecesi gerekebilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.