Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 7 İşletme Yüksek Lisansları  (MBA) programlar içinde Türkiye 2023

7 MBA programlar içinde Türkiye 2023

genel bakış

Türkiye, G-20 üyelerinden biri olarak Avrupa ve Asya sınırının üzerinde bulunur ve Doğu ve Batı kültürlerinin bir sentezini oluşturur. Birçok uluslararası öğrenci için Türkiye, MBA eğitimi alınacak ideal bir lokasyondur.

Türkiye'de bulunan çeşitli MBA programları çok yönlülük, organizasyonel insiyatif, etik yönetim ve liderlik gibi iş hayatında gerekli birçok özelliği barındırır. Bu programların ayrıca teorik bilginin pratik uygulaması ve iş metodolojileri gibi gereklilikleri bulunmaktadır. MBA programlarında görev yapan akademisyenler bugünün hızla değişen ekonomik durumuna uyum sağlamaktadır ve öğrencileri bu alandaki rekabete programın başından itibaren hazırlamaktadır. Türkiye'de MBA eğitimi alan öğrenciler; pazarlama, finans, muhasebe, yönetim ve etik alanlarında güçlü ve somut bir altyapı sahibi olacaklardır. Öğrencilerin Türkiye'de part-time ve full-time MBA eğitimi alma imkanları da vardır.

Aşağıdaki programları inceleyin ve aradığınız MBA programını Türkiye'de bulun!

Daha fazla oku

filtreler

  • MBA
  • Türkiye
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları İnşaat
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı